Bizim İnancımız Potansiyelimiz Var

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde BJK TV muhabiri Tuna Akdemir’in sorularını yanıtlayan Demba Ba, şunları söyledi:

Bizim İnancımız Potansiyelimiz Var

Beşiktaş’ın benimle ilgilendiğini duyduğumda çok heyecanlandım. Üst seviyede oynayan bir takıma geldim. Bu takımın çok büyük bir potansiyeli var. Uzun zamandır buraya gelmek istiyordum. Beşiktaş’ın teklifiyle bu hayalim gerçekleşti.”
 
“Gol atarak asist yaparak takımın emeğine katkıda bulunmak istiyorum. Takımla birlikte kazanmak istiyorum.”
 
“Yeni insanlar farklı kültürler tanımak benim kişiliğime ve oyunuma olumlu yönde etki ediyor.”
 
“Zor bir gruptayız. Önemli deplasmanlar oynayacağız. Partizan deplasmanı zor olacaktır. Tottenham İngiltere’nin güçlü ekiplerinden. Bizim inancımız potansiyelimiz var. Gruptan lider çıkabileceğimize inanıyorum”
 
“Fizik mücadele üst seviyede ligimizde. Zor bir lig gibi görünüyor. Teknik, fizik ve oyun zekası olarak sonuna kadar mücadele edecek güce sahibiz.”
 
“Taraftarlarımıza ihtiyacımız var. Stadımız yokken onlara ihtiyacımız daha da arttı. Bazı maçları taraftar kazandırır. Çok önemli rolleri var bizim için.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevat prekazi
Cevat prekazi - 4 yıl Önce

At palavrayi,at. Sakat geldin kerizleri uyuttun.biz herseyin farkindayiz!

Sifo Mehmet
Sifo Mehmet - 4 yıl Önce

@Cevat prekazi: siz gidin sezonun yarısını yatarak geçiren, her derbide karşı karşıya kaçırıp maçın kaderini değiştiren almeidayı izleyin diycem ama takımı yok izleyemezsiniz. neyse başakşehirde anadolunun kara boğası eneramo var onu izlersiniz. kesmezse 400 maçta daha 100 golü bulamamış pandev var.

mete
mete - 4 yıl Önce

sifo mehmet. adamın nikinden tuttuğu takım belli görmüyor musun. bu vatandaş burada her başlığa safi cenabet yorum yapıyor. ciddiye almayıp es geçin. cevat prekazi: demba banın her attığı sana ve renkli takımına.

sosa
sosa - 4 yıl Önce

beşiktaşı küçük görenler küçülür. tamam mı ulan prekazi

maf
maf - 4 yıl Önce

Gavat Prekazi nicki. Ben anlıyorum seni sen sıkma canını diğer arkadaşlar anlamıyor seni. Kusura bakma. Bu renklinin ne işi var burda niye bizim forumda yazıyor diyorlar. Ama ben anlıyorum seni. Sizin geyse hep yıllardır şike, teşvikle kazandı şampiyonlukları, Çok şampiyonluklarımız vardır siz renkliler tarafından çalınan. Bu yüzden demiştir efsane başkanımz 'ŞEREFLİ İKİNCİLİKLER BİZE YETER'diye. Renkli taraftarlar baktılar olmuyor. Türkiyenin en iyi, en çok taraftarına sahip çıkan,iyi günde kötü günde taraftarı bizde... Taraftarların arasında huzursuzluk çıkarmaya çalışıyorlar. Şike ve teşfik tek başına yetmiyor artık size. Türlü bizans entrikalarına da başladınız. Anlıyorum ben sizi. Hele takımımız bu kadar da iyi gidiyorken, Arsenal gibi dünya devine kök söktürmüşken, Türkiyenin en karakterli oyuncuları bizdeyken,en iyi topu bizim topçular oynuyorken içiniz içinize sığmıyor. Belki bu şekilde mutlu oluyorsunuz. Bu şekilde içinizdeki sıkıntı dağılıyor. Dediğim gibi be anlıyorum sizi..