''Bize sınıf atlatır!''

Beşiktaş'ta teknik direktör Slaven Bilic'in, Benfica ile sözleşmesi Haziran'da sona erecek Maxi Pereira konusunda ısrarlı olduğu öğrenildi.

''Bize sınıf atlatır!''

Beşiktaş'ta teknik direktör Slaven Bilic'in, Benfica ile sözleşmesi Haziran'da sona erecek Maxi Pereira'nın transferi konusunda ısrarcı olması üzerine siyah-beyazlılar yeni bir teklif hazırladı.

 

Beşiktaş yönetiminin, şartlar konusunda uzlaşma sağlanamayan tecrübeli futbolcunun yaşını da göz önüne alarak transferi konusunda fazla ısrarcı olmadığı bildirildi. Ancak Slaven Bilic'in takıma büyük katkısı olacağını belirterek alınması yönünde bastırması üzerine Pereira için son bir girişimde daha bulunma kararı alındığı öğrenildi. Beşiktaş'ın önümüzde hafta içinde Pereira ve kulübü Benfica ile masaya oturacağı öğrenildi.

Slaven Bilic'in orta saha bölgesine de takviye istemesine rağmen yönetimle yaptığı görüşmede, ''Yeter ki Maxi Pereira'yı alalım. Bize hücumsal anlamda büyük katkı yapar. Sınıf atlatır. Takımda tecrübeli oyuncuya çok ihtiyacımız var. Orta sahada gerekirse Serdar ve Necip'i kullanırım'' dediği bildirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Turan Aksu
Turan Aksu - 4 yıl Önce

Bunu alınca ikinci sınıfamı geçicez yani helal bunlara adamlar yatak odalarında haber yazıyolar

burak
burak - 4 yıl Önce

çok komik sınıf atlatırmış.31 yaşına gelmiş adam sadece paraya gelir.bize miloseviç gibi aç adamlar lazım

ysnylmz
ysnylmz - 4 yıl Önce

Emil Krafthi alalim hepsinden ucuz hepsinden iyi, muhtemelen onu alacagiz

Taraftar
Taraftar - 4 yıl Önce

Katılıyorum ; 20 yaşında milli sağbek Kraft mantıklı

Uğur
Uğur - 4 yıl Önce

Dünya Kupası'nı izleyen arkadaşlar belki bilirler. Gerçekten çok iyi bir oyuncu. Medya çıkan haberlerin çoğu biraz şişirmedir ama bu haber değil. 2 sınıf atlatır. Kefilim

karakartal
karakartal - 4 yıl Önce

arkadaşlar yakın geçmişimizdeki portekiz çetesi skandalını da unutmayalım. bu arkadaşlar da sınıf atlatacaktı bize, ligde 5. olup kupa sayesinde zar zor uefaya gittik. portekizden hele ki 30 yaşından sonra gelecek adam istemiyoruz.

hakan
hakan - 4 yıl Önce

bu adam portekizli değil karıştırma konuları