"BİZDEN İYİSİ YOK!"

Beşiktaş'ın golcüsü Demba Ba arkadaşlarıyla yaptığı yemekli toplantıda şampiyonluk sözü verdi. Senegalli futbolcu, "Kupayı ben kaldıracağım. Sakın kimse beni tutmasın" diye konuştu.

FUTBOL 15.04.2015, 08:07
663

Demba Ba, sezon sonu için iddialı bir açıklamada bulundu. Beşiktaş'ta pazar günü yapılan yönetim ve teknik heyet yemeğinin ardından, futbolcular da bir araya geldi.

Siyah-Beyazlı oyuncular takım yemeğinde, şampiyonluğun uzak olmadığını ve kalan 8 maçı da kazanacak güçte ve seviyede o lduklarını ifade ettiler.

Beşiktaş'ın tecrübeli file bekçisi Tolga Zengin takım arkadaşlarına yaptığı konuşmada, bu sezon şampiyonluğu en çok hak edenin kendileri olduğunu belirterek, "En güzel cevabı sahada vererek hedefe varmalıyız" ifadesini kullandı.

"BİZDEN İYİSİ YOK!"

Yemeğin bombasını Demba Ba patlattı. Senegalli oyuncu, "Şampiyon olunca kupayı ben kaldıracağım, sakın kimse beni tutmasın. Herkes kim olduğumu görecek. Bizden iyisi yok" ifadesini kullandı.

Yorumlar (3)
kartalizma 6 yıl önce
sana öyle geliyour...senden iyiyi yoksa senin şimdi açık ara lider olman lazımdı...
oldman 6 yıl önce
sen önce bi götünü kaldırmayı dene bak göreceksin gerisi kendiliğinden geliyor.aldığınız paranın karşılığını vermeyi bir deneyin ne kadarını verebilirseniz verin şimdikinden iyi olacaksınız.
sermet 6 yıl önce
Görelim Demba Ba,Lafla olmuyor,sahada görelim.Artık bıktık.