'Bırakmam Seni' kampanyasından toplanan para

Siyah beyazlı camia, Kanal D'de yayınlanan 'Bırakmam Seni' gecesinde 80 milyon TL bağışladı.

FUTBOL 10.08.2020, 09:14 14.08.2020, 10:49 kartalbakışı.com
5237

Beşiktaş Kulübü’nün başlattığı ‘Bırakmam Seni’ kampanyası için Vodafone Park’ta düzenlenen ve Kanal D’den canlı yayınlanan destek gecesinde siyah beyazlılar 80 milyon TL bağış topladı.

Beşiktaşlı ünlü sanatçı Yılmaz Erdoğan’ın sunuculuğunu yaptığı geceye; Barış Murat Yağcı, BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibi, Erkan Petekkaya, Hakan Altun, Hülya Avşar, İsmail Demirci, Mehmet Erdem, Onur Buldu, Ömür Gedik, Zafer Algöz de konuk oldu. Statta canlı yayın için özel hazırlanan tribünde

Başkan Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Sergen Yalçın ile tüm branşlarda Beşiktaş forması giymiş eski ve faal sporcular ile antrenörler de yer aldı.

Siyah beyazlıların başkanı, açılış konuşmasında “Sayın Rahmi Koç’un kampanyamıza 10 milyon Lira destek vererek programımıza başlayacağımızı söylemek istiyorum” dedi.

Çebi ayrıca, “Yönetim kurulum 5 milyon TL bağışta bulunuyor. Ben de Beşiktaş Başkanı olarak 5 milyon TL bağışta bulunuyorum” ifadelerini kullandı. Bununla birlikte camianın önde gelen isimlerinden Cemil Kazancı ve Nevzat Demir 2’şer milyon, Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk de 1 milyon lira bağışladı. Bununla ismini vermek istemeyen iki kişi toplamda 4 milyon TL’lik bağışta bulundu.

Kaynak: Hürriyet

Yorumlar (2)
necsoy 8 ay önce
derneklerin,firmaların,ünlülerin 100 er tişört alması lazım..bu kara günlerden çıkmak için...!!!! katılımcıları,ünlüleri,siyasileri,yöneticileri,transferleri bahane gösterip sıyırmaya kalkmasın kimse..işsizler grubu,12 yaş çocuk bile katkı yapıyorsa maaşlı insanlar,geliri sabit olanlar buradan bir mana çıkarmalı..
Özgür 8 ay önce
Demirören ailesi, Özilhan ailesi, Serdar Adali, bunlar neredeler? 80 milyon TL, 10 milyon euro bile yapmiyor. Futbol takiminin yillik maas butcesi 260 milyon TL olarak aciklandi, yarisina bile ulasamadilar.