Bir sürü derbi gördüm

Takım arkadaşları, Karius’a F.Bahçe derbisinin atmosferini anlatırken Alman kalecinin kendine olan güveni ise tam.

FUTBOL 19.09.2018, 11:53 20.09.2018, 11:07
656

Liverpool’dan Beşiktaş’a geçen Alman file bekçisi Karius, pazartesi günü F.Bahçe deplasmanında Türkiye’deki ilk derbisine çıkacak. Takım arkadaşları kendisine bu mücadelenin önemini anlatıyor. Ancak Karius’un kendisine olan güveni tam. Yıldız file bekçisi, “İngiltere’de bir sürü derbiye çıktım. Ayrıca Şampiyonlar Ligi’nde de önemli maçlarda oynadım. Sadece işime odaklanırım. Elbette Fenerbahçe taraftarları bizi baskı altına almaya çalışacak. Bu benim yeni karşılaşacağım bir durum değil” diye konuştu.

Akşam

Yorumlar (2)
Avrupa Kartalı 2 yıl önce
haksız penaltılara ve kırmızı kartlara, kurulan tezgahlara burada ilk kez rastlayacaksın adamım. hakemide yenmeyi burada öğreneceksin karius.
necsoy 2 yıl önce
sarı adam..çok ta emin olma...bir takımın bu kadar kollandığı,kuralların lehine esnetildiği,kartların gösterilmediği,bileğe basma ve penaltılarda gözlere perde indiği bir derbiyi hiç yaşamamışsındır..onun için sinirlerin çelik gibi sağlam olsun..Bursa'da yapılanlar bunların yanında anasınıfı gösterisi gibi masum kalır..dayıları kuvvetli çünkü..kaç yıldır ekmeğini yiyorlar..!!!