Bir kaleciye ihtiyacım yok

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, iki milli file bekçisi Tolga Zengin ve Cenk Gönen’e kol kanat gerdi.

FUTBOL 25.04.2015, 03:19
798
Bir kaleciye ihtiyacım yok

Günay Güvenç, performansıyla Tolga Zengin ve Cenk Gönen’in sakatlıklarını unuttururken, Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic ise iki milli file bekçisine kol kanat gerdi.

 

Hırvat teknik adamın, “Benim için takımdaki bütün kaleciler aynıdır. Kimsenin kimseden bir önceliği yok. Tabi ki çok çalışan formayı alır ama Tolga ve Cenk’i unutmuş değilim. Onların ikisiyle bu sezon çok zor şartlarda mücadele ettik. Her ikisi de bazı maçlarda sakat sakat oynadı. Özellikle Tolga’nın olmadığı dönemde Cenk, hem Avrupa’da hem de Türkiye’de üst düzey maçlarda iyi işler çıkardı” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Günay Güvenç’i de gelecek adına yetiştirmeye çalıştıklarını söyleyen Bilic’in, “Transferde kesinlikle yabancı bir kaleciye ihtiyacım yok. Bizim bütün kalecilerimiz çok yetenekli isimler. Kale konusunda sıkıntım yok. Transfer hakkımızı başka mevkilerde kullanmak daha doğru” dediği bildirildi.

Yorumlar (8)
Metin 6 yıl önce
3 kalecide kotu. Besiktas bu kaleci ve 2. Sinif oyuncularla sut kupasini bile alamaz daha coook beklersiniz!
CastieL 6 yıl önce
Tabi canım bize maç kurtarabilen kaleci neden lazım olsunki? :) her maçda leblebi gibi gol yiyelim nolacakki? Zatrn hali hazırda pektemek gibi kendini yıllardır kulubüne defalarca kanıtlamış bir santraforumuz(!) var.. :)
CastieL 6 yıl önce
Tabi canım bize maç kurtarabilen kaleci neden lazım olsunki? :) her maçda leblebi gibi gol yiyelim nolacakki? Zatrn hali hazırda pektemek gibi kendini yıllardır kulubüne defalarca kanıtlamış bir santraforumuz(!) var.. :)
Taraftar 6 yıl önce
Kaleciyle stopere ihtiyaç yok böyle de 3. oluyoruz zaten aferin yönetim
el_domingo 6 yıl önce
senelerdir bjknin nedir bu kalecilerden cektiği yav...fevzinin yediği gol hala aklımda...bjk iyi kalecilerle calıssa belki 4.yıldızı bjk takacaktı..kaçan sampiyonluklara ve turlara mı uzelsem hayber verilen ucretlere mi bilemedim..
ali buluç 6 yıl önce
ilk defa bu yönetime yapılan bir eleştiriye katılıyorum kaleciniz yeterli değilse şampiyonluk zor.kaleci ve iyi bir golcü alınırken parada 3e 5e bakılmaz
fatih 6 yıl önce
yeni sezonda avrupa kupalarında başarı için yabancı kaleci şart ligi günay sakatlanmazsa götürür sakatlansada cenk var tolga en son tercih edilmesi gereken adam artık onu en sona yazıyorum ama avrupada başarıyı getirmek istiyorsanız yabancı kaleci kesinlikle şart
black eagle @ black sea 6 yıl önce
Günay'ın ilk maçında gözüme takılan en olumlu yönü degajlarının rastgele olmaması ayağı ile gönderdiği her topun mesafe fark etmeksizin bizim oyuncular ile buluşturması olmuştu. Bu durumun tesadüf olmadığı her degajının hedefi bulması çok fark yaratan bir özellik. Fiziği bir kaleci için çok iyi ve yaşı henüz daha çok genç. Refleksleri ve sezileri güçlü, yantop ve karşıkarşıya pozisyonlar vb. geliştirilebilecek yanları...