Bilic'ten yönetime 'imza' mesajı!

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Sarıyer mücadelesinin sonrasında açıklamalarda bulundu.

Bilic'ten yönetime 'imza' mesajı!

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Sarıyer'i 3-1 mağlup ettikleri Türkiye Kupası mücadelesinin sonrasında açıklamalarda bulundu.

İŞTE BILIC'İN SÖZLERİ...

Tolgay Arslan'ın performansını beğendiğini kaydeden antrenör, "Her oyuncu için ilk maçuında gol atmak önemlidir. Güzel gol attı. Ama beni memnun eden tek şey gol atması değildi. Pas oyunu, sürekli sorumluluk alması beni memnun etti. Kendine güveni vardı. En güzel özelliklerinden biri şu, ilk seçeneği ileriye oynamak. Tolgay önemli bir ligden geldi, Hamburg gibi bir takımdan geldi. İlk performansından oldukça memnunum" dedi.

"FURKAN'IN PERFORMANSI ÖNEMLİYDİ"

Mücadele için konuşan Bilic, "Performansımız iyi sayılabilir. Oyuncular için isteseniz bile motive olmak zor. Çok olağan üstü bir performans koymadık ortaya. Özellikle pas akışında bazı hatalar yaptık. Furkan'ın bireysel katkısından memnun oldum. Onun gol atması önemliydi, genç bir oyuncu ve gol de attı." diye konuştu.

"YAKIN ZAMANDA ATIBA DA..."

4 isimle yeni sözleşme yapılmasını değerlendiren teknik adam, "Kulübün doğru bir yol üzerinde ilerlediğini gösteriyor 4 imza. Bu oyuncuların kulüpte kalma yolunda ciddi bir duruşları olduğunu gösteriyor. Demek ki doğru yoldayız, bu güzel. Bu oyuncuların sözleşmesi yenilendi. Umarım yakın zamanda Atiba da sözleşmesini yenileyecek. Çünkü o da bizim açımızdan, en önemli oyunculardan biri" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hamit
hamit - 4 yıl Önce

Mustafa'ya deginmemissin. Bari sen anla bizi be Bilic. Gondert su Mustafa'yi.

karakartal
karakartal - 4 yıl Önce

evet atiba da imzalarsa güzel seçeneği bol bir kadro olur elimizde. mustafa da bunca senedir beşiktaşın ona gösterdiği sabır için biraz fedakarlıkla indirim yapmalı ücretinde. yazıldığı gibi astronomik rakamlar istiyorsa, sözleşme uzatmayalım. bence sakatlık sonrası formuna bakacak yönetim ve ona göre bir teklifte bulunacak.

onur
onur - 4 yıl Önce

hocam necıp, ismail biletini kes.bu kadar berbat topcu olmaz.

hüseyin
hüseyin - 4 yıl Önce

Biliç Allah aşkına şu mustafa pekdemekle sözleşme yenilemeyin.ona vereceğimiz yıllık 1.4 milyon euroyu alt yapıya harcayın.her sene için 1.4 verecekler.yaklaşık 5.5 milyon euro yazık ya yazık.ismail köybaşı hakkındada bu pekdemek gibi düşünüyoruz. ümit karaala yazık olmasın ismail kadar kötü oynamaz

be_wild
be_wild - 4 yıl Önce

ismaile verilen şans ümit karaale verin sırıtmaz.sürekler orada.ismail savunmayıda bozuyor.ersan gülümün kötü oynadığı maçlarda sürekli ismaile denk geliyor.neden acaba?