Bilic’ten Olcay’a fırça!

Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic, uzatma anlarında kazanılan kornerde kaleci Günay'a "Rakip kaleye git" diyen Olcay'a sinirlendi.

FUTBOL 11.05.2015, 13:32
1578
Bilic’ten Olcay’a fırça!

Uzatma anlarında Beşiktaş’ın kazandığı köşe atışında kaleci Günay Güvenç rakip kaleye gitmek istedi. Kulübeye “Gideyim mi?” diye sordu. O sırada Olcay “Git git” diye cevap verdi. Bunu gören teknik patron Bilic, Olcay’a çok kızdı.

Oyuncusuna “Sen ne karışıyorsun” diye çıkışan Bilic, ardından Günay’a “Yerinde kal” işareti yaptı. Bunun üzerine genç eldiven kendi alanından köşe atışını takip etti.

Habertürk

Yorumlar (4)
1903 5 yıl önce
EEE OLCAYY GAZİANTEP SPOR MAÇINI KAZANIRSAK KESİN ŞAMPİYONUZ DEDİN!! İŞTE BÖYLE 3 ÜN 1 İNİ ELİNE VERİRLER KİMSE KUSURA BAKMASIN 1 SEZONUN EMEGİ VAR YAZIKTIK GÜNAHTIR!!!
@ 1903 5 yıl önce
Kimsin sen !!!
asi kartal 5 yıl önce
olcay senin futbolunda çok büyük düşüş var top ayağına geldiğinde artık eyvah yine kaptıracak diyoruz yaptığın tek iş gördüğün mikrofana atlayıp şaklabanlık yapmak bak tolga ya oda senin gibi yaptı bu taraftar onu sildi bir an önce kendini toparla seni seviyoruz ama kendini kontrol et ağzın çalışacağına ayaklarını ve kafanı çalıştır yoksa....
durukan 5 yıl önce
olcay sen futboluna bak dilinle futbol oynanmaz kaç haftadir senin ne halt yedigini kimse anlamadi piliçin seni nasil oynattigina anlam veren gelsin haftalardir hiçsin hiçç kocaman bir hiç