Bilic'ten itiraf

Beşiktaş teknik heyeti, Hırvatistan'ın RTL televizyon kanalına konuk oldu.

FUTBOL 05.04.2015, 13:50
1653
Bilic'ten itiraf

Beşiktaş teknik heyeti, Hırvatistan'ın RTL televizyon kanalına konuk oldu. Ümraniye Tesislerini ziyaret eden kanal, Slaven Bilic, Miljenko Rak, Nikola Jurcevic ve İdari Direktör Yardımcısı Emre Demirtaş'la röportaj gerçekleştirdi.

Bilic'in Türkiye'nin en büyük takımlarıdan birince çalıştığını ve Beşiktaş'ın tahmini 14 milyon taraftarı olduğunu belirten kanal Hırvat ikili; Bilic ve Jurcevic'in takımı zirveye taşıdığını vurguladı.

Televizyon kanalına konuşan Bilic, "Jurcevic harika birisi. En büyük yardımcım. Her şey birlikte başarıyoruz" derken Nikola Jurcevic ise taraftarların kendileri açısından önemine dikkat çekti: "Taraftarlar çok tutkulu ve büyük emelleri var. Bizden her yıl şampiyonluk bekliyorlar"

Kulüpte tercüman ve İdari Direktör Yardımcısı olarak görev alan Emre Demirtaş ise Beşiktaş'ın yapısını anlattı: "Fenerbahçe elit bir takım olarak bilinir. Daha çok iş adamları ve iş dünyasından insanlar vardır. Galatasaray ise daha çok ulusal bir takım. Politik güçleri var ve bu Osmanlı İmparatorluğuna kadar dayanır. Beşiktaş ise halkın takımıdır. İşçi takımıdır."

Demirtaş, Bilic'in gitar çalmasının, avukat olmasının ve sosyalist olmasının taraftarlarca çok sevilidiğini söylerken, "Birçok taraftarımız solcudur ama şu anda bir sağ kanada güveniyorlar" diyerek Bilic'in futbolculuk dönemine atıfta bulundu.

Yorumlar (5)
iranlı kartal 6 yıl önce
biz luceskuyu seviyoruz...
fatih 6 yıl önce
lucescunun sözleşmesi mayısta bitiyor ve ayrılacak böyle bir hoca boşa çıkarken kesinlikle kaçırmamak lazım 4 yıl anlaşılsa 3 şampiyonluk garanti
bülent 6 yıl önce
Lucescu yu rüyanizda görürsübüz. Adam yillik 150 mio dollar büdceye alismis. Gelse gelse fb gider. Hem bilic gibi adama ayip ediliyor belki bu kadroyla luce bakslim bukadar basarili olabilir miydi.
halit 6 yıl önce
Bence de luce bi sekilde ikna edilmeli.. bjk rakiplerin cok gerisinde kaldi 5 yillik imzalicaksin luce ile 3 sampiyonluk verecek sana.. garanti oynamak lazim bizi kafasinda 3. Takim olarak gormeye devam eden bilic ile basari zor
aslanavcisi 6 yıl önce
lucescuya 5 yıllık sözleşmemi 120 yaşında, eyvallah lucescu iyi hoca ama çok yaşlı ve başarıya doymuş bize sergen gibi başarıya aç genç dinamik bir hoca lazım bence bilic kalmalı ama illa gönderilirse sergen gelmelidir.