Bilic'ten, Demba Ba'ya uyarı

Son dönemde performansında gözle görülür bir düşüş yaşanan Demba Ba’ya, Slaven Bilic’ten uyarı geldi.

Bilic'ten, Demba Ba'ya uyarı

Son dönemde performansında gözle görülür bir düşüş yaşanan Demba Ba’ya, Slaven Bilic’ten toparlanması yönünde uyarı geldi.

Senegalli golcüye, hücumda daha aktif olması gerektiğini söyleyen Bilic, “Final haftalarına girdik. Artık daha fazla sorumluluk alman lazım. Bu takımın sana ihtiyacı var” dedi. Demba Ba’nın da hocasına “Hiç merak etmeyin, eski Demba Ba geri gelecek” sözünü verdiği kaydedildi.

5 OYUNCU CEZA SINIRINDA
Kartal’ın, Başakşehir ile yapacağı karşılaşma öncesi 5 futbolcu sarı kart cezası sınırında bulunuyor. Demba Ba, Gökhan Töre, Kerim Frei, Serdar Kurtuluş ve İsmail Köybaşı bugün de kart gördükleri takdirde, Kasımpaşa mücadelesinde takımlarını yalnız bırakacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
çağatay
çağatay - 4 yıl Önce

Demba kalan bu son haftalarda bize en büyük desteği verecektir.

iranlı kartal
iranlı kartal - 4 yıl Önce

tavuk bacaklı, yeterli olmayan uyarılarını bakalım dikkate alacakmı göreceğiz...

ahmet a.
ahmet a. - 4 yıl Önce

12 yıl sonra iyi bir takım kurduk. bize winner bi hoca lazım.

AOK
AOK - 4 yıl Önce

Dembabos icin beste yapilacak yeni sözler buldum.. Leylek Leylek havada, Dembabos sahada, Geldi Besiktas takimina, sicti gitti kerata..Dembabos Besiktasa seri yaptiracak kalitede santrafor olamaz..

fatih
fatih - 4 yıl Önce

arkadaşlar demba ba hakkında çok ağır eleştiriler yapmışsınız bu kadar öfkelenmeyin lütfen tamam derbilerde suskun kaldı son haftalarda iyi değil anlıyorum ama bu kadar ağır eleştirileride demba ba haketmiyor ahmet a. nın dediği gibi 12 yıl sonra iyi bir takım kurduk noumadan sonra 1 sezonda 25 gol atan futbolcu geldimi takımımıza hayır dolayısıyla demba ba bu kadar eleştiriyi hak etmiyor yıllar sonra adam gibi bir forvet bulmuşken onuda harcamayalım bunlarda geçecek derbide kazanacağız derbilerde siftahda yapacak demba ba ama bu kadar eleştiriyi demba ba hiç haketmiyor