Bilic'in Tepesi Attı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, İstanbul Başakşehir karşısında alınan 0-0'lık beraberliğin ardından soluğu soyunma odasında aldı.

FUTBOL 09.04.2015, 11:20
1765
Bilic'in Tepesi Attı

Beşiktaş'ta İstanbul Başakşehir karşısında alınan 0-0 lik beraberlik ve kaybedilen 2 puanın şoku yaşanırken, karşılaşma sonunda Başkan Fikret Orman ve İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi'nin soyunma odasına indikleri bildirildi.

Şimdiye kadar başkanlarını soyunma odasında görmeyen futbolcular ve teknik direktör Slaven Bilic büyük şok yaşadı. Hırvat teknik adamın, Başkan Orman'ın soyunma odasına girip kendisini bile beklemeden futbolculara yaptığı sert çıkış yüzünden çok sinirli olduğu ve karşılaştığı bu olay sonrasında maç sonu konuşmasını da yapmadığı bildirildi. Orman ve Çebi'nin maçtan sonra teknik direktör Slaven Bilic'i beraberliğin nedenlerini sormak için kulübe davet ettikleri ama Hırvat teknik adamın bu davete icabet etmediği de gelen bilgiler arasında.

"GALİBİYETE PRİM VARSA KAYBA DA CEZA OLSUN"

Başakşehir maçı sonrası soyunma odasına giden ve oyuncularla konuşan Başkan Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi'nin "Sizlere yakışan kalan 8 maçı kazanmanız. Böyle oynamaya hakkınız yok. Biz üstümüze düşen sorumlulukları yerine getiriyoruz. Herkes parasını zamanında alıyor. Bir dediğiniz iki edilmiyor. Aynı ciddiyeti sizlerden de bekliyoruz. Bu maçtaki kötü oyunu bir kenara bırakın ve kalan 8 maçta galibiyetleri alın" ifadelerini kullandı. Beşiktaş'ta yönetim içinde yer alan bazı isimlerin son 8 haftaya girilirken kazanılan maçlara prim verilmesi gibi kaybedilen maçlara da ceza verilmesi konusunda fikrini ortaya attığı bildirildi.

BILIC'İN HEDEFİNDE TÖRE, BA VE SOSA VARDI

Başkan Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi'nin soyunma odasına girmesiyle şok olan ve maç sonu konuşması yapmayan Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic, maç konuşmasını daha sonra yaptı.  Hırvat teknik adam futbolcularına sergiledikleri oyun nedeniyle sert eleştirilerde bulundu. Bilic, fiziksel olarak güçlü olan futbolcularının kendilerinden beklenen performansı sahaya yansıtamamalarından yakındı. Bilic'in, "Sahada koşuyorsunuz, güçlüsünüz. Ne oldu? Bir güç yeteneklerinizi mi elinizden aldı" diye sitem ettiği bildirildi. Hırvat teknik adam, Jose Sosa, Demba Ba ve Gökhan Töre'ye, beklenen çizgiye çıkamaması nedeniyle tepki gösterdi. Özellikle bu üç isme istenilen düzeyde oynamadıkları için yüklendi.

 

 

Kaynak: Fotospor

Yorumlar (4)
fatih 6 yıl önce
bilic allah aşkına şu takımdan git yeter artık resmen sömürdün takımı ya
Tekin 6 yıl önce
He bizde yedik totospor
hakan 6 yıl önce
Haber palavra ama hyine de bilic'in tepesini skeyim.
fatih 6 yıl önce
seneye şampiyonluk için bilici kesinlikle göndermek şart lucescuya baskının artırılması lazım her türlü şartlara rağmen gelmek istemezse ya rıza çalımbay yada şenol güneşi getirmek lazım transferlere gelince kaleye volkan babacan savunmaya sivokun yerine üst düzey yabancı stoper oparenin bonservisi ayrıca seçenekleri çoğaltmak için şener özbayraklıda alınabilir orta alana bilal kısa aatıf chahechouhe forvete şahsi görüşüm transfer gerekmez çünkü ömer var yurt dışındanda andrew ayew essien de jong schöne tolga ciğerci yunus mallı kaan ayhan hakan çalhanoğlu faydalı olabilecek isimler