Bilic'in Holosko Uyarısı

Çaykur Rizespor ile ligde karşılaşacak olan ve tüm hesabını galibiyet üzerine kuran Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, eski oyuncusu Holosko konusunda futbolcularını uyardı.

Bilic'in Holosko Uyarısı

Çaykur Rizespor ile ligde karşılaşacak olan ve tüm hesabını galibiyet üzerine kuran Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, eski oyuncusu Holosko konusunda futbolcularını uyardı.

Siyah - beyazlı teknik adam, ligin ilk haftasında oynanan ve 1-1 biten Çaykur Rizespor - Gençlerbirliği karşılaşmasında, oyuna sonradan giren eski öğrencisinin performansına dikkat çekti. Holosko’nun, açık futbol tercih eden rakipler karşısında ani ataklara çıkabilen bir oyuncu olması nedeniyle bu futbolcudan çekinen Bilic, özellikle beklere önemli uyarılarda bulundu. Siyah-beyazlıların teknik patronunun, Holosko’nun yanı sıra, Çaykur Rizespor’un forvetlerinden Lua Lua hakkında da savunmaya ikazları oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
krm.ycl
krm.ycl - 4 yıl Önce

arkadaş kiralık veriyorsun adamı. bize karşı oynayamaz maddesi eklesene. birde maaşının bir kısmını ödüyorsun. kimseden korkumuz yok ama yarın bi sakatlık çıkarırsa holosko ne yapacaksınız ???