Bilic’in hesabı yönetime uymadı!

Beşiktaşlı yöneticiler devre arası 2-3 transfer isteyen ve yerli isimlerin üzerinde duran Hırvat hocaya, “Sağ bek transferinde senin istediğin kimse onu almaya çalışacağız ama bizden yerli oyuncu bekleme” karşılığını verdi.

FUTBOL 21.11.2014, 02:21
1143
Bilic’in hesabı yönetime uymadı!

Devre arası gelmeden sağ bek transferini bitirmek için kolları sıvayan ve Pinto ile Linnes ikilisinden birini getirtmeye hazırlanan Beşiktaş Yönetimi, Teknik Direktör Slaven Bilic ile fikir ayrılığına düştü.
Önceki günkü idmandan sonra devre arasında sadece sağ bek transferini yeterli olmayacağını söyleyen Hırvat hocanın aksine, yönetim sadece bir transfer yapmak istiyor.
Sağ bek dışında orta saha ve defansa da takviye ısrarı olan ve bu oyuncuların yerli olmasını isteyen Hırvat hocaya yöneticilerin, “Türkiye’den yerli oyuncu almamız imkansız. Çünkü yerli oyuncular için kulüpleri astronomik rakamlar istiyor” dedikleri öğrenildi.

 


Türkiye Kupası’nda da mücadele edilecek olması nedeniyle takımı rotasyona sokması gerekeceğini ve bu nedenle iki yerli takviyenin daha yapılması zorunluluğunu dile getiren Bilic’e “Kupada alt yapıdan destek alman daha doğru olur. Türkiye Kupası için iki yerli oyuncu alırsak, bütçemizi çok aşmış olacağız. Kupada Atınç ve Ümit gibi gençleri oynatarak onları da kazanmış oluruz. Sağ bek transferinde senin istediğin kimse onu almaya çalışacağız ama bizden yerli isteme” karşılığının verildiği ortaya çıktı.

 

MİLLİYET

Yorumlar (1)
karakartal 6 yıl önce
haber doğru mu bilmiyorum ama yaklaşım doğru. türkiyeden yerli futbolcu almak, hele hele devre arası almak için baya bir parayı gözden çıkarmak lazım. ancak eğer yerli stoper düşüşülüyorsa bursadan kadro dışı kalan ibrahim alınabilir.