Bilic'in Derbi Galibiyeti Yok

2013-2014 sezonunda Beşiktaş'a gelen Slaven Bilic, 5. derbisinde de galibiyet göremedi.

FUTBOL 02.11.2014, 21:24
436
Bilic'in Derbi Galibiyeti Yok
Beşiktaş, teknik direktör Slaven Bilic yönetiminde lig derbilerinde galibiyet alamadı.

Siyah-beyazlılar, Hırvat teknik adam yönetiminde geçen sezon oynadığı 4 lig maçında Galatasaray'a her ikisinde demağlup oldu, Fenerbahçe ile her ikisinde de berabere kaldı.

Slaven Bilic, Fenerbahçe'ye ilk kez mağlup oldu.
Yorumlar (4)
Fatih 6 yıl önce
BİLİC İSTİFA
fatih sipkan 6 yıl önce
kesinlikle iyi takım olma yolundayız.geçen hafta gökhan başka renkler ile oynasa kart almazdı.bugün necip başka takımda olsa faul alır,devamında olcay kart almazdı.ama sıkıntı sadece bu değil.ekonomik koşullardan dolayı rakiplerimiz bizden daha avantajlı.ve maçları adil bir şekilde yönetmesi gereken aşağılık hakemler bize inanılmaz derece de acımasız.yılmak yok,biz sevinmek için sevmedik,biz başarı için sevmedik.biz adil,dürüstçe düzeni olan yarışmalarda hakkımızla,şerefimizle mücadele ederek gerçek yerimiz ne olursa onu kabul edecek yürekte taraftarlarız.
asiholigan 6 yıl önce
şu iyi yoldayız yazan arkdaşa soruytorum.akşam maçı izlemişmi.bu takım sağ beksiz bi hiç. stoperler dökülüyor.playmaker oyuncularımız anadolu takımlaraına karşı süper, derbilerde top tutamıyorlar.başkan desen futboldan ve kendinden bi haber.hangi iyi yoldayız yaa.. çok konuştu hakemlerle al sana dediler akşam hesabı kestiler.penaltın verilmiyorsa,hakemide odasınıda basacaksın.ortalığı karıştıracaksın.yada susacaksınnn...
Osman 6 yıl önce
Kesinlikle 3. Olma yolundayiz! Palavralarla kendinizi kandirmayin!