Bilic'i Trabzon'da kızdıran olay

Beşiktaş ile evinde karşılaşan Trabzonspor’da, müsabakaya maç sonunda yaşanan tartışma damga vurdu.

FUTBOL 03.05.2015, 23:16
2805
Bilic'i Trabzon'da kızdıran olay

Beşiktaş ile evinde karşılaşan Trabzonspor’da, müsabakaya maç sonunda yaşanan tartışma damga vurdu. Sporx’ten Yavuz Atalay’ın elde ettiği bilgilere göre; Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic ile Trabzonspor Tesis ve Stat Müdürü Mehmet Emin arasında tartışma yaşandı.

SLAVEN BILIC’İ İÇERİ SOKMAYA KALKINCA…

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic için bir gelenek haline gelen, maç sonu hem kendi hem de rakip sporculara sarılma, Trabzonspor – Beşiktaş müsabakasında engellenmeye çalışıldı. Müsabakanın bitiş düdüğünün çalınmasının ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Trabzonsporlu ve Beşiktaşlı futbolcuları tebrik etmek için tünel girişine doğru yöneldi. Ancak müsabaka Trbzonspor mağlubiyetiyle sonuçlandığı ve de taraftar üzgün olduğu için Trabzonspor Tesis ve Stat Müdürü Mehmet Emin, Slaven Bilic’in bir an önce soyunma odasına gitmesini istedi. Bilic sporculara sarılmaya devam edince, Mehmet Emin Slaven Bilic’i eliyle tünele sokmak istedi. Slaven Bilic, 'Bana dokunma' anlamına gelen vücut işaretiyle Mehmet Emin’e tepki gösterdi ve sporculara sarılmaya devam etti.

BEŞİKTAŞLI YETKİLİ DE OLAYA DAHİL OLDU

Trabzonsporlu yetkilinin Slaven Bilic’e bu şekilde davranması sonucunda, ismi Turgut olduğu öğrenilen Beşiktaşlı yetkili de olaya dahil oldu. Mehmet Emin’in yanına gelerek; “Ya hocam bırakın Allah’ınızı severseniz bu işleri. Hoca sporculara sarılıyor. Ne olacak” ifadelerini kullandı. Emin ise, Turgut isimli Beşiktaş yetkilisine; “Zaten yenilmişiz. Taraftar kızgın. Dolaşmanın ne manası var? Girsin içeri” şeklinde yanıt verdi. Tartışma, Beşiktaşlıların; hem Slaven Bilic’i hem de diğer Beşiktaşlı yetkiliyi soyunma odasına götürmesiyle son buldu.

BİR DİĞER TARTIŞMA DA BEŞİKTAŞLI KALECİ İLE TARAFTARLAR ARASINDA YAŞANDI

Dakikalar 70’i gösterdiğinde Tomas Sivok ile Trabzonsporlu futbolcu arasında bir pozisyon gelişti. Hakem Cüneyt Çakır, Trabzonspor lehine faul çaldı. Beşiktaşlı kaleci Günay Güvenç, oyun durmuşken, maçın ilave yardımcı hakemine bir süre itiraz etti. Genç kaleci itirazlarına devam edince, ilave yardımcı hakemden; “Sakin ol” karşılığını aldı. Ancak Günay Güvenç durmadı. Bu kez de, kale arkasındaki taraftarlar ile tartıştı. Günay Güvenç, ısrarla kale arkasındaki taraftarlara bakmaya devam edince, taraftarlardan; “Oyununa bak. Buraya niye bakıyorsun” cevabını aldı. Güvenç, bunun üzerine tarftarlara sesli bir şekilde; “Pozisyon penaltı. Bence…” deyince ortalık karıştı. Tabelanın olduğu taraftaki kale arkasında bulunan taraftarlar, Beşiktaş’ın genç file bekçisine; para, çakmak vs… attı. Beşiktaşlı kaleci Günay Güvenç ise maç boyunca kale arkasındaki taraftarları tahrik etmeye devam etti.

Yorumlar (14)
marco 5 yıl önce
trabzon yerel gazetesinden mi aldın bu haberi ?
eses eses 5 yıl önce
besiktas yenmis lider olmus adamin yaptigi habere bak sitimsenin besiktasliligini
devdev 5 yıl önce
bu kadar dogrucu olmak anca cocuklara yarasir.dogru mu, gercek mi, gerekli mi?ne bicim haber bu!
uğur karaduman 5 yıl önce
biraz reklilerin sitesini ziyaret edin de sözde hizmet ettiğiniz camia nasıl korunur kollanır öğrenin.lehimize kullanabileceğimiz bir olay olsa da bizde nema'lansak zihniyetindeki kişilere koz veriyorsunuz siz neye hizmet ediyorsunuz anlamadım.şimdi biri çıksa ve günay'ın volkan'dan ne farkı var dese ne diyeceksiniz.Allah belanızı versin.
kartall 5 yıl önce
bu haberinizden sonra bir daha sizin sitenize girip haber okuyanın....
demir 5 yıl önce
tam kartal bakışına yakışır bir haber! tebrikler.
ersin 5 yıl önce
kartalbakisi degilde kartaldusmani veya satilmiskopekbakisi olarak degisin sitenin adini. basiktasin gozu kismi yerinede besiktasin dusmani yazin. bu ne terbiyesizlik haysiyetsizliktir. kimin yandasisiniz tasmaniz kimin elinde? bastan assagi besiktasin hocasini yoneticisini kalecisini hedef gostrmissiniz. karaktersizsiniz..
aslanavcisi 5 yıl önce
kartalbakışı ve admin misin nesin siz necisiniz lan renklimisiniz yeter artık ucube site.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın