Bilic:Guru Duyalacak Gece

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Tottenham karşısında alınan 1-1'lik beraberliğin ardından konuştu.

FUTBOL 03.10.2014, 00:31
9201
Bilic:Guru Duyalacak Gece

Bilic şunları söyledi: 

"Tottenham deplasmanı dünyanın tüm takımları için zordur. Manchester United için zordur. Hakemin maçın sonuna 3 dakika eklediğini görünce şaşırdım. Çünkü beş dakika olmasını istiyordum. Tamamiyle üstündük. Bugüne kadarki en iyi maçımızı oynadık. Ben Olimpiyat Stadı’nın ve Ümraniye’nin koşullarıyla bahsederken, her zaman böyle oynayamayız, ama bu saha mükemmeldi. Bu sahada çok iyi oynadık. Çocuklarımla gurur duyuyorum. Mutlu olmadığımız tek bir şey bu gecenin sonucu. 

"Daha iyi olan bizdik. 1-0 geride olmamıza rağmen çok iyi pas yaptık. Panik yapmadık, oynamaya devam ettik ve beraberliği de hak ettik. Bu iyi bir puan. Şimdi Partizan ile iki maç oynayacağız. İki maç da zor. Ama hala yarıştayız. 


"Dün akşam İngiltere’deki sonuçtan sonra Türk futbolu için gurur duyulacak harika bir gece.

"Benim henüz bir tahminim yok. Asteras sadece onları takip etmeyen insanlar için bir sürpriz. Mainz’ı ve Maccabi’yi elediler. Özellikle evde oynadıklarında tehlikeliler. İstanbul’da şanslı bir gol attılar. Küçük bir statlar ve sahaları var. Şu an zirvedeler ve kendilerine güveni var. Daha 4 maç var, grup daha çok açık. 

"Sosa ve Oğuzhan’ı birlikte oynatmak planlar dahilinde. Ozi bugün gripti ve tam hazır değildi sadece 30 dakika oynatabilirdik. Sorun birlikte oynayabilirler mi değil. Sorun birlikte oynasınlar oynamasınlar Olimpiyat zemininde futbol oynanabiliyor mu? Biz ciddi bir kulübüz ve zemin hakkında sıkıntılarımız var."

Yorumlar (0)