Bilic'e O Uyarı!

Futbol Genel Direktörü Önder Özen ile Teknik Direktör Slaven Bilic’in arasının açılmasına neden olan Mitroglou transferinden sonra, siyah - beyazlı takımda ikinci bir transfer krizi daha patlak verdi.

FUTBOL 19.08.2015, 11:55
92
Bilic'e O Uyarı!

İzleme Komitesi’nin de onayladığı ve fiyatı artmasın diye adını uzun süredir sakladığı Marko Basa’nın, Bilic’e yakın menajerlerin devreye girmesi nedeniyle elden kaçtığı öğrenildi.

Stoper listesinin en başında yer alan ve Lille’de forma giyen bu oyuncu ile temasa geçen menajerlerin, Karadağlı futbolcuya “Beşiktaş seninle ilgileniyor. Bizimle anlaşırsan transferin daha çabuk biter” diye teklifte bulundukları ortaya çıktı. Böyle bir teklifi mevcut menajeriyle uzun yıllardır çalıştığı için kabul etmeyen Marco Basa’nın bu nedenle transfer listesinden çıkartıldığı iddia edildi.

Transfer bütçesi bulunamaması nedeniyle zaten gergin olan Başkan Fikret Orman’ın, Bilic’e yakın menajerlerin transfer listesindeki oyuncuların isimlerini öğrendiği için adeta sinir kupünü döndüğü bildirildi.

Her zaman teknik direktörlere transfer yaptırmamayı kendisine prensip edinen Orman’ın, bu gelişmeler karşısında ise ne yapacağı merak konusu oldu. Yönetimde Önder Özen’e karşı olan isimlerin bile, bu konuda Özen’in yanında oldukları ve Bilic’in transfer işlerine girmemesini istedikleri öğrenildi. Beşiktaş Yönetimi’nin, Hırvat teknik adama, başta kardeşi olmak üzere çevresindeki menajerleri, transferlerden uzak tutması yönünde uyaracağı bildirildi.

Yorumlar (0)