Bilic'e devre arası bütçesi! 2 transfer

Beşiktaş yönetimi, devre arasında bir stoper, bir de sağbek transferi yapmak için 3 milyon Euro'luk bir bütçe ayırdı

FUTBOL 14.10.2014, 11:11
9035
Bilic'e devre arası bütçesi! 2 transfer

Süper Lig'de 5. hafta sonunda liderlik koltuğuna oturan Beşiktaş, sezon sonunda yarıştığı 3 kulvarda da şampiyonluk ipini göğüslemek istiyor... 

Yeni stadını yetiştirip şampiyonluk turunu da Vodafone Arena'da atmayı planlayan siyah-beyazlılar, bunun için de kesenin ağzını açtı. Devre arasında stoper ve sağbek transferi sürecini hızlandırdı.

AGRESİF, LİDER VE TECRÜBELİ

Son yönetim kurulu toplantısında "Tecrübeli, agresif ve lider bir stoper almalıyız. Gerekirse bütçeyi buraya ayıralım. Eğer doğru, isabetli bir stoper ve sağbek takviyesi yapabilirsek bu bizim 3 kulvardaki yarışımızda ve şampiyonluk yolunda büyük katkı yapar" görüşü ön plana çıktı.

Toplantının sonunda ise 3 milyon Euro'luk bir bütçenin bu transferler için ayrılmasına karar verildi.

GÖKHAN CEVAP VERECEK

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, birçok konuda önemli açıklamalar yaptı:

Gökhan Töre yıpratılıyor. Biz arkasındayız. O da zamanı gelince konuşacak. Musa Muhammed 1 ay sonra 18 yaşını dolduracak. İmza attığında açıklarız. Mustafa Pektemek sevdiğimiz bir oyuncu ve yoluna bizimle devam edecektir. Süleyman Seba sezonunda Beşiktaş'ın şampiyon yapılacağı iddiaları art niyetli. Stat olayına çözüm bulmaya çalışıyoruz, yeter ki taraftarımız yanımızda olsun. Vodafone Arena'da bu sezon bitmeden maç oynamak istiyoruz ancak yetişmemesi konusunda da korkularımız var..

Yorumlar (0)