Bilic "yeni paket" hazırladı

Sezon başında yaptığı flaş transfer hamleleri ile dikkatleri üzerine çeken West Ham United'da menajer Slaven Bilic, Gökhan Töre ısrarından vazgeçmiyor.

FUTBOL 26.11.2015, 13:27 26.11.2015, 13:33
6778

 Sezon başında yaptığı flaş transfer hamleleri ile dikkatleri üzerine çeken West Ham United'da menajer Slaven Bilic, Gökhan Töre ısrarından vazgeçmiyor. Sezon başında Gökhan Töre için Beşiktaş'ın nabzını yoklayan Slaven Bilic, siyah-beyazlı takımdan 12 milyon euro cevabını alınca geri adım atmış ve transferin son gününde 9 milyon euroya Michail Antoino'yu transfer etmişti. 

TRANSFERDE SON GÜN PİŞMANLIĞI 

Bilic'in "son gününde" transfer kumarı tutmadı ve Michail Antoino, West Ham formasını sadece 1 kez sırtına geçirdi. 9 milyon euroluk hayal kırıklığı yaşayan Slaven Bilic, rotasını yine Gökhan Töre'ye çevirdi. Ara transfer dönemindeki en büyük hamlesini Gökhan Töre ile yapmaya hazırlanan Slaven Bilic'in Töre için 8 milyon euroya dayanan bir bütçe ayırdığı konuşulmaya başlandı.

BILIC TRANSFER İÇİN ÇOK UMUTLU

İngiliz Mirror Gazetesi tarafından da desteklenen iddialara göre; Bilic, Gökhan Töre için sezon sonunu beklemeyecek ve ara transfer döneminde Belşiktaş'a teklifini sunacak. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın "İki futbolcu alıyorsak, üç futbolcu satacağız. Artık sürekli transfer yapma dönemi bitti" sözleri, Slaven Bilic'in Gökhan Töre umudunu bir adım daha ileri taşıdı. Gökhan Töre için 10-12 milyon euro arasında bir bonservis bedeli talep etmesi beklenen Beşiktaş'ın ara transfer döneminde gelmesi muhtemel "West Ham United" teklifi karşısında nasıl bir tavır sergileyeceği şimdiden merak konusu olmaya başladı.
Yorumlar (4)
Mustafa 5 yıl önce
8 milyon bonservis, 5 milyon da komisyon mu, Töre'yi 20 milyondan aşağı satarlarsa yönetimden hesap sorar bu taraftar.
kartal 5 yıl önce
kimseyi satmıyoruz düş yakamızdan bilic biz west ham dan büyük kulübüz, size gelince futbolcu satan taraftar gurubu siz nasıl taraftarsınız anlamadık ben dünyanın en büyük kulübünün taraftarıyım ve başarılara ihtiyacım var kimseyi satmayacağım hatta alacağım bakın gs ve fenerden kimseyi satıyor mu bu renkli basın sizde kafa yok mu.
belekkartal 5 yıl önce
sonraki satıştan pay almak şartıyla 12-13 milyon euro devre arası satılabilir bence. Querasma ile idare edilebilir, yada kerim frei kazanılabilir.
Fatih 5 yıl önce
Gökan töre değeri 18 milyon eurodur aşağısı yönetimi sıkıntıya sokar yalan yanlış haberler yapmasınlar.