Bilic Veli'nin peşinde

Beşiktaş'tan ayrılarak Premier League ekiplerinden West Ham United'ın başına geçen Slaven Bilic, eski öğrencisi Veli Kavlak'ın peşine düştü.

FUTBOL 21.07.2015, 03:08
1041
Bilic Veli'nin peşinde

Beşiktaş'tan ayrılarak Premier League ekiplerindenWest Ham United'ın başına geçen Slaven Bilic, eski öğrencisi Veli Kavlak'ın peşine düştü. Avusturya basını, sezona önemli transferlerle başlayan İngiliz ekibinin yeni hamlesinin Veli Kavlak olacağını iddia etti. 2019 yılına kadar Beşiktaş ile sözleşmesi bulunan Veli, sakatlığı nedeniyle geçen sezonun son 8 karşılaşmasında forma giyememişti.

Yorumlar (2)
alper tunga 5 yıl önce
8 milyon euroya satarım. Taş gibi çift yönlü oynayan orta sahalar var. Modern futbolda küçük takımlarda aranan adam VELİ. Bu nedenle west ham istiyor :) Bilic orada da defans yapıp, kalp krizi geçirtecek taraftarlara demekki
brole 5 yıl önce
Bu msjı okuyan yönetime yakın biri lütfen bildirsin. GS Arsenalden Flamini ile bedelsiz anlaşmış kendiyle de 2.2M civarı...Ama Melo geri gelince almayacaklar. Biz çökelim, önlibeeo ihtiyacını fazlasıyla görecek bonservissiz oyuncu, çok iyi fırsat.