Bilic Stoper İstiyor

İbrahim Toraman'ın ipini çeken, Yalçın Ayhan'ı istemeyen Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic bu gidişle stopersiz kalacak.

FUTBOL 25.08.2014, 02:16
Bilic Stoper İstiyor

İbrahim Toraman'ın ipini çeken, Yalçın Ayhan'ı istemeyen Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic; bir değil iki stoper istemesi yönetimi çılgına çevirdi. Hem direkt 11'de forma giyebilecek yabancı bir stoper isteyen Bilic bunun yanı sıra bir de Ersan Gülüm'e natif olabilecek bir isim istedi. Yönetim natif arayışlarına girerken, Kasımpaşa'dan Barış Başdaş ile Konyaspor'dan Selim Ay için teklif yapıldı. Fakat iki ekip oyuncularını bırakmadı.

BEŞİKTAŞ'I REDDETTİ!

İspanyol Superdeporte gazetesi Valencia'da kadro dışı bırakılan Joao Pereira için şimdiye kadar tek resmi teklifin Beşiktaş'tan geldiğini yazdı. Gazete, Valencia'nın teklifi kabul ettiğini ama 30 yaşındaki sağ bekin Türkiye'ye gitmek yerine Sporting Lizbon'da forma giymek istediği için İstanbul'u reddettiğini yazdı.

Kaynak: Fotospor ve Superdeporte

Loading...
Yorumlar (10)
umut can cabadan 6 yıl önce
atınç nukan kapı gibi dönmüş daha ne stoperi arıyorsunuz ki
grpbc 6 yıl önce
atınç sivok yeter bu sene.. ortasaha ve sağ beki bitirin başka transfere gerek yok..
uğur kolcu 6 yıl önce
ismail köybaşının kayıp kardeşi.
black eagle @ black see 6 yıl önce
yalan haber
black eagle @ black see 6 yıl önce
Haberin fotoğrafına bakın, stoper alacaksak bizim İSOT'un fotoğrafı ne alaka , Totospor'dan balon habeeerrr...
hakan güzgülleri 6 yıl önce
natif nedir? :)
natif nedir? :) 6 yıl önce
Altyapıda 9 yaşında süper yetenek LATİF... geleceğin yerli Pouyolu...:)
m.altaş 6 yıl önce
valla ben daha öncede yazmıştım verin kiraya biliç efendi ne yapmak istiyor anlamadım öer. sezer. muhammed i.toraman daha gidecek çok var 3 kulvarda yarış var oynatmaya adam bulamayacağız ama benim yaşım 62 eskiden defans oynuyordum birde enştem var oda 66 yaşında biz hazırız teklif gelirse seve seve beşiktaşta oynarız. saygılar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın