Bilic Onu İstiyor

Kara Kartal Fransa 1. Ligi'nde Bastia forması giyen Ryad Boudebouz ile ilgileniyor.

FUTBOL 26.08.2014, 11:56
Bilic Onu İstiyor

Arsenal ile Şampiyonlar Ligi play-off etabında kritik bir mücadele yapacak olan Beşiktaş, transfer mesaisini de sürdürüyor. Siyah-beyazlı takımın 10 numara pozisyonu oyuncu arayışında yeni bir isim gündeme geldi. Kara Kartal Fransa 1. Ligi'nde Bastia forması giyen Ryad Boudebouz ile ilgileniyor.

24 yaşındaki Cezayirli'yi teknik direktör Slaven Bilic'in istediği belirtiliyor. Ryad Boudebouz, cumartesi günü Toulouse karşısında bir penaltı golü kaydetti.

Oyuncunun bonservis bedelinin 5 milyon Euro civarında olduğu tahmin ediliyor. Bastia takımında önemli bbir yere sahip olan Ryad Boudebouz'u yönetimi bırakmaya niyetli değil.

Yorumlar (3)
kurmaykartal 5 yıl önce
bu haber bildiğin adam wc deyken uydurulmuş bir haber..ayrıca bu oyuncu o kadar kötü ki bizim necip falan buna bin basar o derece yani..
black eagle @ black see 5 yıl önce
Bu çocuğun stili bizim Şifo Mehmet'i andırıyor. En büyük farkı sol ayaklı. Tam bir top cambazı... Bilekleri yumuşak, çabuk ama süratli değil, fiziksel olarak kuvvetli değil biraz narin yapılı, kısa boyunun avantajını iyi kullanıyor ayağından top çalmak nerdeyse imkansız, çok estetik oynuyor, izlemesi gerçekten keyifli,çalımları türbünleri coşturacak cinsten, serbest vuruşları etkili, şutları isabetli ama sert değil, en büyük handikapı ayağında çok top tutuyor ve savunmacı yönü neredeyse sıfır. Biliç iki yönlü de iyi oynayabilen bir 10 numara istiyor, bu sebeple bu çocuk pek kriterlere uymuyor... Biliç'in ısrarla istediğini hatta onay verdiğini bile sanmıyorum...
umuti 5 yıl önce
Fas, Tunus, Cezayir, Belki Mısırda.. Afrikayı saymıyorum. Neden bizim alt yapımızdan oyuncu çıkmıyor? Bu kadar kötüyse gençler, Neden önlem alınmıyor?.. Fas'ın, Cezayir'in futbolu bizden iyi mi? Neden?