Bilic Önce Savunma Diyor! İşte Taktik

Asteras beraberliği sonrası eleştiri oklarının yöneldiği ve kredisi azalan Bilic, Bursaspor maçında orta sahayı kalabalık tutup, defansı sağlama almayı planlıyor

Bilic Önce Savunma Diyor! İşte Taktik

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, kritik Bursaspor maçı öncesi sistem değişikliğine gidiyor.

Asteras karşısında son dakikalarda yenen golle kaçan galibiyet sonrası yöneticiler tarafından da eleştirilen Hırvat hoca, Bursaspor karşısında orta sahayı kalabalık tutup, savunma güvenliğini sağlama almayı planlıyor. Bilic'in yine son dakika kabusu yaşamamak için 4-4-2'yi bir kenara bırakıp, geçen sezon uygulattığı 4-2-3-1 sistemine döneceği öğrenildi. 

Bu sistemde Demba Ba'yı tek forvet olarak kullanmayı planlayan tecrübeli çalıştırıcının; Olcay, Oğuzhan ve Gökhan'dan kanatlardan çizgiye kadar inip yapacakları ortalarla Senegalli yıldızı beslemelerini istediği belirtildi. 

 

SABAH

YORUM EKLE
YORUMLAR
bart
bart - 5 yıl Önce

necipi adam kovalayacak diye oynatmak ve takımın kreatif gücünü eksik birakmak biliçin en büyük yanlışıdır.fernandes gidince bir oğuzhanla bu iş olurmu?Sosa hazırsa mutlaka oynamalı.necip değil serdar yada ismail oynamalı.hep düz topçular oynayınca pas yapamayan ileri gidemeyen pozisyon bulamayan kısır bir Beşiktaş çıkıyor ortaya...

black eagle @ black see
black eagle @ black see - 5 yıl Önce

Bursa bize rakip olamaz ! Ancak hakemler, cincon bu hafta yenildi diye , bizim galip gelmememiz için ellerinden geleni yapacaklardır ; geçen hafta rize maçında 3 tane %100 penaltımızı vermedikleri gibi bu hafta da yine aynı senaryoyu göreceğiz ! Yönetim artık bu saçmalığa son verecek adımlar atmalı !!!

karakartal
karakartal - 5 yıl Önce

hocam allah aşkına bırak şu olcayı ya adam saç baş olduruyor bu sezon 2 maç otursun kenarda bak nasıl oynuyor

maf
maf - 5 yıl Önce

Sabah azcık mantıklı haber yap. Biz asterasa karşı 4-4-2 mi oynadık.

besiktaslı
besiktaslı - 5 yıl Önce

hakem kupmanyası devam ediyor. bakalım bu sene hangi renkliyi..

ercan
ercan - 5 yıl Önce

oguzhan cok verimsiz önde top yapacak adam yok demba ba yalniz bu nasil is