Bilic İngiltere'ye Gidecek mi ? Dev Toplantı...

Beşiktaş'ın başarışı çalıştırıcısı Bilic’in İngiltere’ye gitme isteği Siyah Beyazlı yönetim tarafından masaya yatırıldı. Bilic sonrası dönem için ise Vodafone Arena ile de özdeşleşebilecek efsane bir '10 numara'nın adı ön plana çıktı.

FUTBOL 06.02.2015, 03:19
3879
Bilic İngiltere'ye Gidecek mi ? Dev Toplantı...

Sezonun ikinci yarısına ligde 2’de 2 yaparak giren Beşiktaş, tüm unsurlarıyla şampiyonluğa kilitlenmiş durumda. Devre arasında kadrosunu 3 isimle takviye eden Siyah-Beyazlılar, bu sezonun yanı sıra gelecek sezonun yapılandırması için de adımlar atmış oldu.

 

Transferleri teknik direktör Slaven Bilic’le koordineli olarak yürüten Siyah-Beyazlılar, Hırvat hocayla devam etmeyi düşünse de deneyimli çalıştırıcının ayrılma olasılığı da göz önüne alınarak teknik kadro konusunda natifler üzerinde çalışıldığı öğrenildi.

İngiltere’de çalışma arzusu olan Bilic, bu konuda kendisine gelen teklifleri, Beşiktaş'ı şampiyon yaptıktan sonra değerlendirmeyi planladığı kaydedildi.Bütün bunları masaya yatıran, natif arayışlar üzerine yoğunlaşan Beşiktaş’ta yönetimin en güçlü adayının ise takımın unutulmaz 10 numaralarından olan Sergen Yalçın olduğu ifade edildi.

TOPLANTIDAN OLUMLU KARAR ÇIKTI

Sivasspor’u çalıştıran Sergen Yalçın  konusunda kendi arasında fikir alış verişinde bulunan yönetimin olumlu sonuca vardığı belirtildi. Sergen’in yenilenecek Vodafone Arena’da taraftarları heyecanlandıracak bir isim olacağı üzerinde birleşildiği kaydedildi.


Şu anda sadece Sivasspor’un kümede kalma hedefine kanalize olan Sergen, sezon sonunda olabilecek bu gelişmeyi ise kabul etmeye hazır.

 

CAMİA ÜZERİNDE POZİTİF ETKİ

Teknik direktörlük konusunda çok fazla deneyime sahip olmamasına karşın yönetimin, futbolcular üzerindeki pozitif etkisi ve takımın en anlamlı şampiyonluklarından bir tanesi olan 2003’teki şampiyonlukta takım kaptanı olması Sergen Yalçın tercihinde belirleyici etkenler.

 

Özgür SANCAR- BUGÜN GAZETESİ

Yorumlar (21)
marco 6 yıl önce
sergen mi yok daha neler, camia içinden olacaksa ertuğrul sağlamdan başka başarılı olan yok
Ersin 6 yıl önce
Bu Özgün Sancar ağır gs lıdır. Bilic i göndermek için ellerinden geleni yapıyorlar simdi
hamdi 6 yıl önce
Hic takmayin kafanizi bu tarz haberlere. Sezonu sampiyon bitirmemiz lazim. Sonrasinda giderse de gider, kimseyi zorla tutamayiz.
Ahmet Özgür 6 yıl önce
Böyle bir şey olamaz da hadi oldu diyelim, Biliçi gönderip Sergeni takımın başına getirmek, Bugatti Veyrondan inip Murat 131'e binmeye benzer bu kadar net.
Cemo 6 yıl önce
Tr de Şenol Güneşten başka t.direktör yok
Balkır 6 yıl önce
Daha sezon bitmemiş, ortada fol yok yumurta yok, siz kalkmış Bilic gidecek diye yerine adam arıyorsunuz öyle mi? Bırakın bu numaraları. Yönetim Bilic'i elinde tutmak için gereken her şeyi yapacaktır.
B.j.K 1903 6 yıl önce
Bilic bir yere gidemez,çünkü o bizim Alex Fergusonumuz olacak.
Mustafa Sar 6 yıl önce
Bu site böyle atmasyon haberleri bir tarafa bırakmalı.. Sergenmiş.. Sergen Sergen Sergen ... Başka bir şey yok...
Birakın bu işleri ... Sergen den öteye sırada bir sürü hoca var... sergen miş pehhhhhh
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın