Bilic ile Töre arasında gerilim

Beşiktaş-Gaziantepspor maçının ilk yarısında Teknik Direktör Slaven Bilic ile Gökhan Töre arasında gerilim yaşandı.

FUTBOL 11.05.2015, 11:11
1405
Bilic ile Töre arasında gerilim

Beşiktaş-Gaziantepspor maçının ilk yarısında Teknik Direktör Slaven Bilic ile Gökhan Töre arasında gerilim yaşandı.

Karşılaşmanın ilk yarısında Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic ile Gökhan Töre arasında yaşanan gerginlik dikkatlerden kaçmadı.

Hırvat hocanın bir pozisyonun ardından uyardığı genç oyuncu, Almanca verdiği yanıttan sonra Bilic’in tepkisini çekti.

Gökhan’a bir hayli sinirlenen Slaven Bilic bu sürpriz gerilimin ardından yedek kulübesinde oturan Mustafa Pektemek’i ısınmaya gönderdi.

Olcay’ın gönlünü aldı

Gaziantepspor karşısında baskı oluşturduğu dakikalarda Mustafa Pektemek’i oyuna alıp, Olcay’ı çıkaran Bilic, kenara gelen oyuncusunu teselli etti. Olcay’ın çok iyi oynadığını dile getiren Hırvat hoca, “Kendisine oyuna almak zorunda olduğumu söyledim. Mustafa’nın ceza sahasına sızması gerektiği için böyle bir değişiklik yaptığımı söyledim” ifadesini kullandı.

Yorumlar (5)
Cemal Özen 5 yıl önce
Bu Pektemek'le sözleşme yenileyenler gitsin Anadolu kulüplerinde yöneticilik yapsın ... Aldığı paranın 10 da birini bile hak etmiyor.
iranlı kartal 5 yıl önce
mustafa için hakikaten iyi bir yorum yapılmadı, bu sütunlarda... demekki doğru bu yazılan yorumlar...
serkanatlı 5 yıl önce
bravo Cemal Özen baştan sona katılıyorum.
Barbaros 5 yıl önce
töre 1-0 öne gecince mac bitti saniyor. Olcaya pas atmadi yoksa orda mac kopardi. Sadece pas atsin yeter gol isteyen yok ondan.
black eagle @ black sea 5 yıl önce
Arkadaşlar, maçta üç net pozisyonu kaçıran kim ? : DEMBA BA , hatta dördüncü de var , Mustafa'nın pası... Siz kalkmış Mustafa'ya saydırıyorsunuz, biraz insaflı olun... Mustafa'nın ilk 11'de olduğu her maçta farklı kazandık ve çocuğun ya gol ya asisti v, hatta ikisi birden var bu maçlarda...