Bilic Cevabını Verdi:

Slaven Bilic, Ahmer Nur Çebi ile yaptığı görüşmede "İki stat bizi zorlar. Olimpiyat’ta kalalım" diyerek iki stadı veto etti.

FUTBOL 22.09.2014, 12:28
Bilic Cevabını Verdi:

Beşiktaş, Başakşehir Fatih Terim Stadı’na mı taşınıyor? Başkan Fikret Orman, önceki gün 360 TV’deki 'Kale Çizgisi' programında, "Fatih Terim Stadı’nı düşünüyoruz. Göksel Başkan ile görüştük. Çok olumlu yaklaştı. Derbi ve Avrupa maçların Olimpiyat Stadı’nda oynamak istiyoruz. Diğer maçları Fatih Terim Stadı’nda oynama hedefimiz var. Ama Slaven Bilic’in kararını bekliyoruz" diyerek Hırvat Hoca ile son bir görüşme yapacaklarını açıkladı.

İKİ STAT BEŞİKTAŞ’I ÇOK YORAR

Peki Slaven Bilic bu konuda ne düşünüyor? Hırvat Hoca, geçen sezon yaşanan sıkıntılar nedeniyle Fatih Terim Stadı’nda oynamak istemiyor. Beşiktaş, geçen sezon Olimpiyat Stadı ve Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda maçlarını oynadı. İki statta oynamak Siyah-Beyazlılar’ı yordu. Sakatlıkların birçok nedeninin de bu olduğu söylendi.

ORAYA ALIŞMAMIZ GEREKİYOR

Slaven Bilic, Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi ile yaptığı görüşmede, "İki statta oynamak bizi çok zorlar. Geçen sezon bu sorunu yaşadık. Olimpiyat Stadı kötü olmasına rağmen oraya alışmamız lazım. Psikolojik olarak kendimizi hazırlarsak bir sorun olmaz" diyerek Başakşehir’e soğuk yaklaştı. Çebi ile Bilic, Bursaspor maçı sonrası bir kez daha görüşecek ve son karar verilecek.

 

AKŞAM

Loading...
Yorumlar (5)
danver 5 yıl önce
eskişehir ve sivas maçlarını başakşehir veya gebzede oynasak 2 avrupa maçımız deplasmanda.. 2 kasım fener maçına kadar olimpiyatta bakım yapılabilir buda 1 aydan fazla bir süre eder ve geri döneriz. ancak bu şekilde bilicin dediği doğru bir oraya git sonra buraya dön olmaz. en mantıklısı 2 maç başka yerde idare edip o arada stadı düzeltmek.
xxxx 5 yıl önce
hoca şu maçta duruma göre tabi yedekten oyuncu sokmakta zamanlamayı tutturursun inş.
Cemo 5 yıl önce
İnsan olarak iyisin, taktik açıdan da iyisin ama oyuncu seçimleri ve değişiklik konusunda eksiksin biraz hacı bence de
Samet Sevim 5 yıl önce
Anlamıyorum, anlayan beri gelsin.
Yoracak ne demek abi.
Sanki at üstünde gidiyorlar, en lüks arabalar ile gidiyorlar. Olimpiyat Stadı'nda kışın oynamanın zorluğu mu? Yoksa kendini ev sahibi gibi hissedeceğin taraftarlarının tıka basa dolduracağı bir stat mı?
Bilic hangisi...
Harun 5 yıl önce
Ya biliç sen gercekmisin ne demek yoruluruz. Olimpiyatta kışın maç yapmak çok mu kolay, zaten seyircide gitmiyor maça., çıkmışssın bide sen saçma sapan açıklamalar yapıyorsun. kusura bakma ama sansını çok zorluyorsun biliç