Bilic Canlı Yayında Küplere Bindi!

Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic gündem ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bilic, programın bir bölümünde soru soran Ömer Güvenç'e sinirlendi ve 'Soruları sen mi soruyorsun yoksa kulaklıktan mı geliyor' dedi.

FUTBOL 10.10.2014, 02:49
1672
Bilic Canlı Yayında Küplere Bindi!

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic programın bir bölümünde soru soran Ömer Güvenç'e sinirlendi.

Bilic, Güvenç'in "Birincisiniz ama 5 golünüz var. Sonuncu Balıkesir'in ise 4..." demesi üzerine "Soruları sen mi soruyorsun, kulaklıktan mı geliyor? Kaç gol yedik, her maçı izliyorsun. Fenerbahçe kaç gol attı ve kaç puanları var? Defansif mi oynuyoruz? Topa ne kadar sahip oluyoruz?" diye konuştu.

SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI

Seyircisiz maç uygulaması çok kötü. Biz bu oyunu taraftarlar için oynuyoruz. Taraftar olmayınca bu işin hiç tadı yok. Ben bu konuda uzman değilim, yetkili de değilim. Bu sorunu onlar çözmeliler.

YENİKENT STADI'NDA OYNAMA KARARI

İdeal bir durum değil ama yönetim bu şekilde karar aldı. Kulübümüz Olimpiyat Stadı'nın zemini için çalışmalara başladı. Tesislerdeki ana sahamız da iyi hale getirildi. Olimpiyat Stadı'n da da çalışmalar devam ediyor. Ankara'ya gitmekten memnun değiliz ama engeller ortadan kalkana kadar bu şekilde devam edecek. Biz İstanbul'un büyük takımlarındanız. Ama kimse bize stadını kiralamak istemiyor. Bunu anlayamıyorum. Tüm bu engellere rağmen bunların üstesinden geleceğiz.

AVRUPA LİGİ'NDE ŞANS

Grup hakkında çok iyimserim. Gruptan çıkacağımzıı düşünüyorum. İlk maçta kazanmamız gerekirdi. Tottenham'a karşı Londra'da oynadığımız oyun çok iyidi. Oradan aldığımız puan bizi memnun etti. Tottenham'a karşı oynadığımız oyunu diğer maçlara taşırsak şansımız çok yüksek diye düşünüyorum.

TÜRK HAKEMLER İLE İLGİLİ NE DÜŞÜNÜYOR?

"Türkler çok gururlu, dürüst ve dindar bir millet. Her millet için çeşitli şeyler söyleyebilirim Türkler de bu şekilde. Hakemler de bu kültürün çocuğu. Bazen televizyonda da bir ofsayt kararıyla 20 dakika farklı açılara bakarak karar veriyorsunuz. Hakemler de 1 saniye içinde zor bir pozisyonda karar vermek zorundalar. Hakemler cesur değil çünkü kafalarında büyük birader var ve onları izliyor. Çok iyi genç hakemler var ama yeterince cesur olmadıklarını görüyorum. Olcay'ın Eskişehir'e attığı goldeki ofsaytı 20. kez izleyip durdurduğumda santimlerle gördüm. Hakemler bu kararı saniye içinde vermek zorundalar. Bu mesleğe de büyük saygım var. Sonuçta kasıtlı yaptıklarına inanmıyorum. Daha cesur olmaları gerek."

"TARAFTARLARIMIZ BİZİ YALNIZ BIRAKMASIN"

"Taraftarlarımıza bir mesajım var. Nerede oynarsak oynayalım onların desteğine ihtiyacımız var. Tüm engellerden geçerek bize destek olmalarını istiyorum. Cuma akşamı uzak ve başka bir şehirde oynayacak olsak da gelip bizi desteklemelerini rica ediyorum."

"SÜLEYMAN SEBA"

"Süleyman Seba'yla geçen sezon hastanede yatarken tanışmıştık. Bu sezona onun adı verildiği için çok gururluyum. Gittiğim her yerde onunla iliglil konuşulduğunda sadece futbol adamı olarak değil, bir insan olarak da ne kadar iyi bir insan olduğunu anlayabiliyorum. Onun birçok değerin simgesi olduğundan bahsediyor."

Yorumlar (0)