Bilic ayrılacak mı?

Kartal’ı kanatlandıran Hırvat teknik adam, Siyah-Beyazlı kulüpte çok mutlu olduğunu belirtirken, “Şu an transfere değil sadece şampiyonluğa odaklandım. Celtic’in ya da başka bir takımın başına geçme ihtimalim sıfır” dedi

FUTBOL 17.02.2015, 09:33
776
Bilic ayrılacak mı?

Ligde liderliğini sürdüren, UEFA Avrupa Ligi’nde Liverpool’u aşıp son 16 takım arasına girmenin hesaplarını yapan Beşiktaş’ta gündeme bomba gibi düşen iddiaSlaven Bilic’in vedası oldu. Hırvat hocanın sezon sonunda Beşiktaş’tan ayrılıp İngiltere’den bir takımın başına geçeceği haberi taraftarı kızdırırken, Slaven Bilic, Habertürk'e konuştu.

Başarılı çalıştırıcı, “Öncelikle şunun altını çizmek gerekiyor. Şu an sözleşme konusu hiç önemli değil. Takımın başarısına, şampiyonluğa odaklanmış durumdayım. Celtic’in ya da İngiltere’den bir takımın başına geçmem söz konusu değil. Sıfır ihtimal. Sözleşme uzatma konusunu da şöyle değerlendirebilirim. Ben Beşiktaş’ta çok mutluyum. Ancak sözleşme uzatmak sadece benim istememle olacak bir şey değil. Yönetimin de istemesi lazım. Çağırıp görüşecekler, bana bir teklif sunacaklar. Ona göre de gereken yapılacak” ifadelerini kullandı.

‘SEZON SONU ANLAŞIRIZ’ 
Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak da iddiaları değerlendirirken, “Bu söylentiler takımı karıştırmak için kasıtlı olarak çıkartılıyor. Bu takımı iki yılda hocamız Bilic ile beraber oluşturduk ve uzun vadeli planlar yaptık. Yaptığımız her şeyi niye bir anda yıkalım ki? Kendisi ile sezon bitiminde masaya oturacağız ve kesinlikle anlaşacağız. Hocamızı bırakmayacağız. Taraftarımız böyle söylentilere kesinlikle inanmasın” dedi.

 

HABERTÜRK

Yorumlar (1)
B.j.K 1903 6 yıl önce
Ne ayrılması,siz bizimlen dalgamı geciyonuz kolpa basın.Başladınız yine ufaktan ufaktan milleti doldurmaya.Ama ne demişler herkesin foyası er geç çıkar sizinde foyanız iyicenem su üstüne çıktı,yaa ne sandınız millet artık yalanlarınınızı artık okumaktan bıktı be kardeşim.Bunu artık ilkokuldaki çocuklar bile anladı.ne sandınız milleti saf yerine koydunuz yıllarca şimdi bu milletin sizlere bir gram güveni bile kalmadı.Ne spora güvenleri kaldı ne siyasete ne politikaya nede dünyada gelişen olaylara.Nedeninide biliyorsunuz isterseniz ben söyliyeyim çünkü bu ülkenin yüksek makamında olanların hayatı yalanda ondan.Varmı aksini savunan,zannetmiyorum.Çünkü herkes hemen hemen biliyor bunu.Bakalim bu milletin güvenini bir daha nasıl kazanacaksınız.Mümkün gibi gözükmüyor bir daha malesef.Kalın sağlıcakla.