Beşiktaş-Tottenham maçını 20 bin kişi izledi

Konya'da Trabzonspor ile oynanan Spor Toto Süper Lig maçında tribünleri dolduran siyah-beyazlı taraftarlar, Tottenham karşılaşmasına fazla ilgi göstermedi.

FUTBOL 11.12.2014, 21:59
969
Beşiktaş-Tottenham maçını 20 bin kişi izledi

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanan karşılaşmada tribünlerde büyük boşluklar gözlendi. Maçı 20 bine yakın sporsever izledi. 200 kadar Tottenham taraftarı da kendilerine ayrılan kale arkası tribünden takımlarını destekledi.


Bu arada Beşiktaşlı taraftarlar, Trabzonspor maçında burnu ve elmacık kemiğinde kırık oluşan Mustafa Pektemek lehine tezahüratlar yaptı.

Yorumlar (6)
Zekeriya kor 6 yıl önce
Ne yazikki Gurbetteyiz statda olamadik olanlara takimimiza guc katanlardan ALLAH razi olsun.Sizler Turkiyenin gururusunuz hep destek tam destek.Iyiyki varsin BESIKTASIM.
metin 6 yıl önce
istanbul seyircisi bir kez daha sınıfta kalmıştır. bu maçta bile işi gücü nedeniyle gelemeyenler hariç maça gelmeyenler bir zahmet yeni stadımıza da ayak basmasınlar. klavyeden sallıyorlar ya fiko (başkanımızı tenzih ederim) gitmezse gelmeyiz diye. umudumuz ve beklentimiz bir daha "hiç gelmemeniz". sizin beşiktaşlılığınızdan hiç bir şey olmaz.
şeko şavgın 6 yıl önce
herkes seyirci az diyor ama;bu hava şartlarında,2 takım da üst turu garantilemişken,haftaarası ve uzak stadta üstelik şifresiz kanaldan yayınlnırken 20 bin çok çok iyi bir rakam.
diego 6 yıl önce
bu şartlar altında olimpiyatta 20bin varsa yeni stadda olsaydık 35bini görürdü gayet iyi bir rakam
Yasar 6 yıl önce
Bu 2. Sinif kadroya 20 bin fazla bile!
B.j.K 1903 6 yıl önce
Burda bir fazlalık varsa oda sensin yaylan hade.