Beşiktaş'tan Transfer Atağı!

Beşiktaş'ın dış transfer gündemindeki iki isim; Rodrigo Moledo ve Manuel Lanzini. Her iki oyuncunun kulüpleriyle görüşen siyah-beyazlılar, önümüzdeki hafta içinde transferleri sonuçlandırmayı planlıyor.

FUTBOL 13.06.2014, 16:12
120
Beşiktaş'tan Transfer Atağı!

Beşiktaş dış transferde resmi adımları atmak için harekete geçti.

Siyah beyazlı kulüp sezonun tamamlanmasının ardından yoğun şekildetransfer görüşmelerine başlamıştı. Defans, orta saha ve forvet hattınayabancı oyuncu almayı planlayan yönetim, önümüzdeki hafta ilk imzalarıattırma amacında.

Bir süre önce anlaşmaya varılan Rodrigo Moledo için kulübü MetalistKharkiv ile görüşmeye çalışan yönetim, Ukrayna'daki iç karışıklıknedeniyle adımlarını yavaş atmak zorunda kaldı. Metalist Kharkivyetkililerine uzun bir sürenin ardından ulaşabilen siyah-beyazlılar, ilkgörüşmelerden olumlu sonuç aldı. Ukraynalı yöneticiler ile irtibatageçen Beşiktaş, Brezilyalı savunmacı için son teklifini verdi. Transferkısa süre içerisinde sonuçlanacak.

LANZINI DE GÜNDEMDE!
Gündemde olan diğer isimManuel Lanzini içinse River Plate ile pazarlıklar sürüyor. ArjantinKulübü'nün bonservis bedelinde indirime yanaşmaması, en önemli pürüzolarak öne çıkıyor. Lanzini konusunda ısrarcı olan siyah beyazlılar,River Plate kulübü ile pazar günü yeniden masaya oturacak. Arjantinliyetkililer İstanbul'a gelerek Beşiktaş ile görüşecek. Bonservis bedelikonusunda anlaşmaya varılması halinde resmi imzalar bir hafta içerisindeatılacak.

Yorumlar (0)