Beşiktaş'tan Özen Ve Bilic Açıklaması!

Siyah-Beyazlılar'ın Genel Sekreteri Metin Albayrak, transfer konusunda önemli işlere imza atmaya yaklaştıklarını belirterek, “Taraftarlarımızın çok mutlu olacağı bir takım kuracağız” dedi

FUTBOL 19.08.2015, 11:55
103
Beşiktaş'tan Özen Ve Bilic Açıklaması!

Beşiktaş Genel Sekreteri Metin Albayrak, transferde hareketli günlergeçiren kulübün son durumu hakkında açıklamalarda bulundu. İlk olarakRiver Plate’li Manuel Lanzini başta olmak üzere takımın hedeflerindekidiğer isimlerde yaşanan son duruma değinen Albayrak, “Bu sezon transferkonusunda yeni bir yapılanmaya gittik. Başkanımız önderliğindeki komite,yaptığı çalışmalarda sona yaklaştı. Temaslarımız iyi bir şekilde devamediyor. Taraftarlarımızın çok mutlu olacağı bir takım kuracağız” dedi.Öte yandan kulüpten ayrılacağı iddia edilen Futbol Genel Direktörü ÖnderÖzen’in durumuna da değinen deneyimli yönetici, “Başarı için istikrarınsağlanması şart. Önder Özen yeni sezonda Bilic’le beraber çalışmayısürdürecek” yorumunu yaptı.


‘Tek hedef şampiyonluk’
Geçen sezon Süper Lig’i 3. sırada bitirmelerinin kendilerini üzdüğünübelirten Metin Albayrak, yeni dönemde tek hedeflerinin şampiyonlukolacağını söyledi. Albayrak, “Stadımızın olmaması, Galatasaray maçındaçıkan olaylar ve hakem hatalarının ardından sezonu istediğimiz yerdebitiremedik. Bunlardan ders alıp önümüze bakmak lazım. Yeni bir defteraçıp sadece şampiyonluğa odaklanmamız gerekiyor” diye konuştu.

Yorumlar (0)