Beşiktaş'tan olay Diego Ribas yorumu!

Beşiktaş yönetimi, transfer döneminde Fenerbahçe'nin kaptığı Diego hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

FUTBOL 06.12.2014, 12:27
2057
Beşiktaş'tan olay Diego Ribas yorumu!
Sezon başında Beşiktaş’ın gündemine gelen ilk isimdi Diego Ribas... 

Kartal uzun süre gündeminde tuttu ancak Brezilyalı’yı renklerine katan Fenerbahçe oldu. Kanarya’nın 10 numarası kendisinden beklenenperformansın çok uzağında kalırken, Beşiktaş adına Diego’yla transfer görüşmelerini yürüten dış ilişkiler sorumlusu Erdal Torunoğulları’ndan çok tartışılacak bir yorum geldi. 
 
‘HEM VERİMLİ HEM UCUZ’
 
Diego ve Jose Sosa’nın performans ile maliyetlerini değerlendirenTorunoğulları, “Diego transferi için görüşmelerde bulunduk. Bence hakkında fazla yorum yapılamayacak, kumaşı ve kalitesi belli bir oyuncu. Kimse Diego’nun kötü bir oyuncu olduğunu söyleyemez. Ancak sanırım Türkiye’ye alışamadı. Uyum sorunu yaşıyor. Bize gelse benzer bir durum yaşanabilirdi. O nedenle iyi ki Diego’yu almamışız. O’nun yerine takımakattığımız Jose Sosa çok yerinde bir transfer oldu. Gün geçtikçe bize çok daha faydalı olacak. Bunu net bir şekilde gösterdi. Ayrıca Diego’ya oranla çok daha az bir maliyeti var” ifadelerini kullandı.
Yorumlar (7)
eses eses 6 yıl önce
yok olmaz efendim bizim erdem ulus ve carsi denen yandaslar huni lazim sosa gibi atiba gibi veli gibi alin teri akitanlar degilde caurezma gibi fernandes Almeida gibi bir avuc bostan yan gel yat osmanlar lazim
ahmet a. 6 yıl önce
2016'da fikret orman'ı indireceyiz.
asi kartal 6 yıl önce
ahmet a. :) neyi indiriyosun sevgilinin donunu mu?
murat 6 yıl önce
Asıl beşiktaşlılar F.Ormandan razı. O kadar.
necsoy 6 yıl önce
Beşiktaş'tan rant bekleyen .....!!!F.Orman şu ana kadar kupa kazandırmasa bile efendiliğiyle diğer kötü örneklere göre başımızı dik tutuyor...zamanla stat ta biter,şampiyonluk ta gelir...ama bedava biletçiler,otobüsçüler ve Q7-fernandes fetişistleri onu sevmez doğal olarak...
Tarik 6 yıl önce
Burasi yine pislik yagci dolmus. Evet bende orman istifa diyorum. Bu adamin bu kadar uzun kalmasi cok sey kaybettirdi besiktasa!
kkk 6 yıl önce
ben şüphelenmeye başladım bazılarına q7 bişeyler veriyodu heralde !! gidişi çok koyuyo