Beşiktaş'tan lige sancılı başlangıç

Beşiktaş, Süper Lig'de 2015-2016 sezonuna sancılı giriyor.

FUTBOL 15.08.2015, 12:04
716
Beşiktaş'tan lige sancılı başlangıç

Omzundaki sakatlık nedeniyle 160 gündür takımdan uzak olan Veli Kavlak'tan Beşiktaş'a kötü haber geldi. 

Bir süre önce mini bir operasyon geçiren Veli'nin ağrılarının devam ettiği, bu nedenle yeniden bıçak altına yatacağı belirtildi. Tecrübeli futbolcunun sahalara dönüşünün 2-3 ayı bulacağı öğrenildi. 

LAWAL İŞİ DE YATTI

Beşiktaş, Veli Kavlak ve Tolgay Arslan'ın yokluğunda orta saha için düşündüğü isimlerden de sonuç alamadı. Ozan Tufan Fenerbahçe'ye giderken Gökhan İnler'in ise birkaç gün içinde Liecester City'e imza atacağı belirtildi. Siyah-beyazlılara bir diğer kötü haber Lawal'dan geldi. Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mesut Hoşcan, Lawal'ı kesinlikle satmayacaklarını açıkladı. 

VALDES ÖNERİLDİ

"Elimizde çok iyi kaleciler var. Öncelikle onları değerlendirmek istiyorum" diyen Şenol Güneş; Cenk Gönen'in takımdan ayrılmak istemesi nedeniyle yönetimden transfer talebinde bulundu. Bu gelişme üzerine siyah- beyazlılara Manchester United'da aradığını bulamayan Victor Valdes önerildi. 

OLİMPİYAT KABUSU

Beşiktaş'ın, Vodafone Arena'nın inşaatı sürdüğü için en azından ilk 3 iç saha maçını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacak olması özellikle futbolcuları kara kara düşündürüyor. Siyah-beyazlı oyuncular, Olimpiyat'ta istedikleri atmosferi bir türlü bulamadıklarını belirterek, bir an önce Arena'ya çıkmak istediklerini dile getirdiler. 

(Vatan)

Yorumlar (0)