Beşiktaş'tan Flaş Tolga Zengin Açıklaması

Bugün Açık Mert Korkusuz gazetesinde "Dev Takas" başlığıyla yayınlanan haber tamamen gerçek dışıdır.

FUTBOL 29.11.2014, 17:58
2977
Beşiktaş'tan Flaş Tolga Zengin Açıklaması

Kaptanımız Tolga Zengin'in Beşiktaş'tan ayrılma gibi bir isteği olmamakla birlikte, Kulübümüzün de Tolga Zengin karşılığında Yusuf Erdoğan'ı istediği şeklinde yayınlanan haberlerin hiçbir gerçeklik payı yoktur.
 
Trabzonspor kulübüyle bu konu hakkında hiçbir bir görüşme yapılmamıştır.

 
Taraftarlarımızın ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

BJK Futbol Şubesi

Yorumlar (9)
Oguz 6 yıl önce
Keske ayrilsa cok kotu kaleci. Birde golluk bir sutu kurtardigini gormedik!
Mphst 6 yıl önce
Su tolga ya sallayanlar gecen sene kalede kaleci olunca farklı oluyormus diyenler iste.. not edin isimlerini hepsi yanar doner hepsi fırıldak, gorursunuz bunların kıvırmalarını.. bugun iyi dediği demba ba sakatlanırsa hemen kronik sakat olur, yönetim anca böyle oyuncuyu alır olur.. sosa iki maç kötü oynasın, atletico'nun çöpünü aldık derler.. atiba kırmızı gördü ya şimdi 2 maçda formsuz olsa zaten anca koşuyor başka bişey yaptığı yok denmeye başlar.. bizim taraftara herşey fazla aslında.. Tolga türkiye içinde volkan ve onur'la birlikte en iyi 3 türk kaleciden biridir o veya bu şekilde.. gollük pozisyon çıkarmadı diyenler geçen senenin maç özetlerini izleyebilirler.. bundesliga'da neuer'i izleyip tüm kalecilerden aynısını bekliyorsunuz sanırım..
fatih 6 yıl önce
Mphst söylenmesi gereken her şeyi yerli yerinde söylemişsin helal olsun
Hulusi 6 yıl önce
Tabi ikinizde ormanin dalkavuk soytarisi oldugunuz icin!
B.j.K 1903 6 yıl önce
Sende adalının yavşak dalkavuk soytarısısı olmayasın sakın.
Çakıroğlu 6 yıl önce
Mphst..Kaleci dediğin takımın yarısı olmalı,,,Kaleci dediğin maç kurtarmalı,,,Kaleci dedğin stoperlere güven vermeli ve o güvenle stoperler ileri destek vermek için öne çıkmalı..Kaleci dediğn onsekiz içinr hakim olmalı..Sen bu vasıfların hangisini gördün CENK ve TOLGA,da...Teknik heyet ve yöneticiler cesaret gösterek EMRE METİN,i kaleye koymalılar..Gelecek sezon süper kalecimiz olur..
onur 6 yıl önce
tamam tolga cok sakatlanıyor bırkac hatalı golde yemıs olabılır ama kurtardıgı maclarda var.hem tolganın adamlıgı yeter.volkan gıbı burak gıbı adam olucagın hıc olmasın.
Recep 6 yıl önce
Ne adamligi hastamisin nesin sen! Bize mac kurtaracak kabiliyette kaleci lazim. Her sutu yiyen adam degil. Boyle adamlari zengin ediyorsunuz bak, tolga Ferrari almis. Siz maca gidecek para bulamayin,su hale bak! Ne diyim!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın