Beşiktaş'tan Flaş Açıklama! Galatasaray Maçı...

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray derbisini nerede oynayacaklarını açıkladı.

FUTBOL 14.12.2014, 18:20
2051
Beşiktaş'tan Flaş Açıklama! Galatasaray Maçı...

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray ile yapacaklarını derbi maçını İstanbul’da oynayacaklarını açıkladı.

Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında oynanacak Beşiktaş - Galatasaray derbisinin nerede oynanacağı ile ilgili yaşanan polemiğe son noktayı koydu. Maçı Olimpiyat Stadyumu’nda oynayacaklarını ve yaklaşık 70 bin taraftar toplayacaklarını dile getiren Çebi, "Anadolu Beşiktaş’ı seviyor. Anadolu mütevazıdır. Beşiktaş’ta mütevazı bir takımdır. Anadolu kulüplerinin taraftarı da bizi seviyor ama maalesef kurumları yöneten kişilerin Beşiktaş’a karşı yapıcı bir tutum içerisinde olmadıklarını görüyoruz. Nedenlerini bilmiyorum. Belki de Beşiktaş çok iyi bir yolda, başarılı bir yolda, belki de rekabetinden çekiniliyor ama Beşiktaş her statta oynar. Her statta da Galatasaray’la dişe diş mücadelesini verir. Buranın Konya olması ile Olimpiyat olması arasında tek bir fark vardır, zemin konusunda tedirginliklerimiz var. Eğer olmazsa biz de zeminimizi biraz daha çabuk tedavi etmenin yolunu arayacağız. Hepsi bu" dedi.

Gaziantep’te açılan Kartal Yuvası Mağazası çıkışında Çebi ile fotoğraf çekmek isteyen taraftarlar birbirleriyle yarıştı. Bir taraftarın yanına getirdiği küçük bebeği kucaklayan Çebi, minik taraftarı öperek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (4)
Ersin 5 yıl önce
Ezik gs yine kendine yakışan tutumu gösterdi...
ali murat vural 5 yıl önce
tek olay sayi ve kasaya girecek para ... öyle kurumlardi suydu buydu gececeksin ! izmire gidin izmire gidin gercek taraftari görün !
Gokhan 5 yıl önce
Gecen sene Ataturk olimpyat stadinda 80 bini asan muhresem taraftarla Turkiye Rekoru kiran buyuk Besiktas seyircisi degilmiydi? Yine niye olmasin!
hakan 5 yıl önce
gayseye kapak olarak o maçta zulümpiyatta 80bin kişi olmazsak adam değiliz. ki olacağız ve skor olarak kapak da takacağız. adı üstünde "yönetici"nin gözü ayrı kaşı ayrı oynamayacak. bakınız: sayın çebi töre'nin pozisyonu hakkında nasıl dosdoğru konuştu. gerçi neyden bahsediyoruz, "türk futbolunu meloya verilecek ceza kurtarmaz" diyenlerin yönettiği tff'den.