Beşiktaş'tan Dev Opare Hamlesi

Beşiktaş yönetimi, Liverpool ve Balıkesirspor maçlarında gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Opare'nin bonservisini almak için harekete geçiyor.

Beşiktaş'tan Dev Opare Hamlesi

Beşiktaş yönetimi Daniel Opare'nin bonservisini almaya hazırlanıyor.

Siyah beyazlılar Opare'yi devre arası transfer döneminde, sezon sonuna kadar Porto'dan kiralamıştı. Gerçek pozisyonu sağ bek olan Opare, Liverpool ve Balıkesirspor maçlarında Motta'nın cezası nedeniyle sol bekte görev yaptı. 

Ganalı oyuncu, iki karşılaşmada da performansı ile beğeni toplarken, yönetim Opare'nin bonservisini almak için harekete geçiyor. Önümüzdeki sezon yabancı oyuncu sınırlamasının kalkması ve teknik heyetin Ganalı futbolcu konusundaki olumlu raporu sonrası yönetim harekete geçiyor.

24 yaşındaki oyuncu için Porto'ya kiralama bedeli ödemeyen Beşiktaş, Opare'nin satın alma opsiyonunu elinde bulunduruyor. Devre arasında yapılan anlaşmada satın alma opsiyonu 2 milyon Euro olarak belirlenmişti.

Yönetim önümüzdeki günlerde Porto ile temasa geçerek, sezon sona ermeden Daniel Opare için Portekz ekibi ile anlaşmaya çalışacak.

NTVSPOR

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Özgür
Ahmet Özgür - 4 yıl Önce

Bu adamı daha ilk maçında kötüleyen adamlar nerede, ben burada bu adam ligin tozunu atacak dediğimde ileri geri saçma sapan konuşanlar nerede? İşte sizin futbol bilginiz bu kadar...

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

ozan tufana 10 milyon konuşulurken opareye 2 milyon kabul edilir bir rakamdır. ama ben bu yönetimin bu işi 1,5 milyona bağlayacağına eminim..

haki
haki - 4 yıl Önce

oktay derelioğlu bu adamı kötülemişti, ben ise onun aksine kupa maçında beğenmiştim 1 e 1 lerde etkili süratlıydı, kimlerin spor yorumcusu olduğu işte opareden belli, zaten oktay gibi tipler ancak kupa maçlarında yoklukta yorumcu olurlar.

hamit
hamit - 4 yıl Önce

haki kardesim. Oktay'i kaale alip dinlememeni oneririm. Bu adami ancak atv gibi spastik kanallar yorumcu olarak calistirir.

CastieL
CastieL - 4 yıl Önce

Malatyalı olarak gurun duyuyorum.. kartal pençesiiii..!!

hüseyin
hüseyin - 4 yıl Önce

arkadaşlar hadi biz tv karşısında kişisel yorum yapıyoruz doğru veya yanlış ama.. spor yorumcusu oktay derelioğlunun opare hakkında söyledikleri orada oturmanın ayrıcalıklı insanlara verildiğini gösteriyor.. oktay mahalle ağzıyla değerlendiriyor