Beşiktaş'tan Cicinho için açıklama

Sivasspor’un Brezilyalı yıldızı Cicinho için Beşiktaş'tan açıklama geldi.

FUTBOL 10.11.2014, 15:12
5560
Beşiktaş'tan Cicinho için açıklama

Sivasspor’un Brezilyalı yıldızı Cicinho için Beşiktaş'tan açıklama geldi.

Radyospor’da Aydın Cingöz ile Gün Ortası’na katılan Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Sivassporlu yıldızın Beşiktaş’a transferine ilişkin konuştu.

Devre arası transfer çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Albayrak, Cicinho ile ilgileniyor musunuz sorusuna “Cicinho transfer için görüştüğümüz oyuncular arasında değil. İlgilenmiyoruz” diye yanıt verdi.

Yorumlar (21)
Fatih 6 yıl önce
allah aşkına sağ bek transferini yerliden yana kullanın motta zaten sürekli 11 oynuyor savunmadada ya sivok yada franco ersanla sürekli oynuyor sağ bekte yabancı olursa 1 kişiyi kesmek gerekecek ya orta sahadan yada savunmadan dolayısıyla yerli sağ bek olsun şener özbayraklı (bursa) ömer ali şahiner (torku konya) ve koray altınay (çaykur rize) bunlardan birisi kesinlikle alınmalı
mustafa 6 yıl önce
Fatih bey yerli bek alın diyorsunuzda gittiğin her takım beş milyon euro'dan kapıyı açıyor. Sizce o kadar edecek yerli bırakın bek'i, forvet varmı? Kaliteli bir yabancı gelirse çok iyi olur zaten seneye yabancı sınırlamasıda kalkar.
Fatih 6 yıl önce
mustafa arkadaş sezon başında fikret orman tarığı eskişehirden isterken es esin başkanı mesut hoşcan kapıyı 5 ten açtı dolayısıyla vazgeçildi ama aynı tarığı gs 3.5 e aldı sezon başında gs 3.5 e es esin başkanını ikna ediyorsa fikret orman edemiyorsa bu tamamen fikret ormandan kaynaklanır arkadaşım fikret ormanda 3.5 önerdi adam illa 5 diye tutturdu yoksa tarık şimdi beşiktaştaydı veyseli istediler sözleşmesi 2015 te bitecek oyuncuya 3 milyon eurodan kapı açtı onuda cazip bir fiyata gs ye verdiler yani burada mesut hoşcan beşiktaşa vermek istemeyip gs ye vermek istiyorsa fikret orman ne yapsın şimdi ikiside gs de buna ne dersin peki
Fatih 6 yıl önce
yabancı sınırı seneye kalkar diyosun hiç boşuna hayal kurma bu tüpçü olduğu sürece passoligde devam edecek yabancı sınırıda devam edecek hiç demirören seneye yabancı sınırı kalkacak demedi şimdiye kadar dolayısyla kendiniz heveslenip kendiniz yıkılmayın diye söylüyorum
Nuri 6 yıl önce
Fatih sen fikret ormanin yanindami calisiyorsun? Heralde temizlige filan bakiyorsun. Insan bu kadar yagci olmaz, ayip be!
Hakan 6 yıl önce
Fikret Orman bu kadar antipatik olursa daha çok yüksekten kapılar açılır bize. Uzlaşmacı değiliz. Kabul edelim. Çok beylik cümleler kullanan yöneticiler var. Astığım astık kestiğim kestik. Ben Beşiktaşlıyım ama bir kulüp başkanı olsam Fikret Orman tarzında bir yöneticiye futbolcu bile satmazdım. Herkese karşı davranışlarında dikkat etmesi gereken bir pozisyonda. Bunu anlayamıyorsa anlayanlara bırakmalı koltuğu.
fatihe 6 yıl önce
fatih kardeş önce bi bilgilerini check et sonra gel burda millete salla. tarık çamdal 3,5 m euro değil 4,75 m euroya eskişehirden galatasaraya geldi. veysel sarıyı da mecburen verecekti eskşehir zaten oyuncunun sezon sonu anlaşması bityordu eskişehirle. yani seve seve verdi. dembabanın bonservisine 5,5 m veriyorsan tarıka da 5 istiyorsalar oturup bi düşüneceksin bu adamlar bu para ediyormu diye.
fatihe diyen 6 yıl önce
demba ba ile tarığı karşılaştırıyorsan yarın ananla kadın milli basketci nevriye yılmazı karşılaştırırsın yani üçünüzde fikret ormanı küçümsüyorsunuz bende sonuna kadar ormandiyorum kardeşim maliyet yetmedi allah allah stad yok şu yok bu yok başkanın kimse oturup saygın olmak zorunda gerçekler bu daha ne burda ötüyosunuz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın