Beşiktaş'tan Atiba'ya şartlı evet

Kanadalı oyuncu ile yola devam etmek isteyen Beşiktaş, Atiba'nın 2 senelik sözleşme isteğini 'şartlı' olarak kabul etti. 31 yaşındaki futbolcunun iki sezon için 2.6 milyon Euro talebini reddeden yönetim; ilk yıl için 1 milyon 100 bin Euro, ikinci yıl için ise 900 bin Euro teklif etti.

Beşiktaş'tan Atiba'ya şartlı evet

Transferde hareketli saatler yaşayan ve Alexander Milosevic’i kadrosuna dahil eden Beşiktaş, iç transferde de ayağını gazdan çekmiyor... Veli Kavlak, Ersan Gülüm ve Cenk Gönen ile yeniden anlaşma sağlayan Siyah-Beyazlı kurmaylar, Atiba Hutchinson ile Mustafa Pektemek için de girişimlere başladı. Orta sahanın sigortası Atiba ile yola devam etmek isteyen Beşiktaş, Kanadalı oyuncunun 1.3’er milyon Euro’dan 2 yıllık sözleşme isteğini ‘şartlı’ olarak kabul etti.

MUSTAFA PEKTEMEK’İN İYİLEŞMESİ BEKLENİYOR
31 yaşındaki oyuncunun 2 yıllık sözleşme talebine olumlu yanıt veren yönetim, ücret konusunda farklı bir rakam sundu. İlk yıl için 1 milyon 100 bin Euro öneren Beşiktaş Kulübü, ikinci yıl için ise 900 bin Euro teklif etti. Yönetimin, yaşı ilerlediği için Kanadalı oyuncuya böyle bir teklif sunduğu öğrenildi. Atiba’nın da bu teklifi kabul ettiği ve önümüzdeki günlerde nikah tazeleneceği belirtildi. Öte yandan Mustafa Pektemek’i de takımda tutmak isteyen Siyah-Beyazlılar, şu anda sakatlık yaşayan oyuncunun tam olarak iyileşmesini bekliyor.

 

HABERTÜRK

YORUM EKLE
YORUMLAR
fthspkn
fthspkn - 4 yıl Önce

yönetimin söylediği rakamlar çok makul kabul ederse kalsın etmezse kendi bilir.geçen seneye göre bu sene daha iyi,ama 2 yıl sonra nasıl olur bilemeyiz.fabian ernst ilk geldiğinde süperdi yaşı itibarı ile 2.yıl düşüse geçti ama almanya da yaşama ve antreman ile ülkemiz farkı da etkili oldu bunda.

ysnylmz
ysnylmz - 4 yıl Önce

Fiyatlar gayet Mantikli anlasin bu is bitsin

Kadir
Kadir - 4 yıl Önce

Yönetimin bu aceleciliğini anlamak mümkün değil.Neden bu kadar tavizkarsınız? TFF,yabancı sınırlamasını kaldırarak elinizi güçlendirdi,siz hala Atiba gibi futbol ömrünün son demindeki adamı paraya boğuyorsunuz.Bakın Aziz'e!..Erkan Zengin'e balıklama atladı mı? Eskişehir'in blöfünü gördü,yaptı son teklifini,kenara çekildi.Ortalık futbolcu kaynıyor beyler,biraz ağırdan alın!...

yusuf
yusuf - 4 yıl Önce

Bence mantıklı. Takimada uyum sorunu yok kaldigi yerden devam etsin.

ercan
ercan - 4 yıl Önce

2.6 istiyormus artik gecti bolunun pazari haybeye ucan paralara bi son gercek fiyati neyse o

Siyah-Beyaz
Siyah-Beyaz - 4 yıl Önce

Dikkatinize;

KIRMIZI istemiyoruz; BAYRAKLAR da dahil!..

Değil stadın yapısında stadın içinde dışında, hiçbir yerinde KIRMIZI renk istemiyoruz. Buna BAYRAKLAR da dahil... çArşı'nın A'sı da dahil. Ne bu ya? Rengimiz siyah-beyaz mı yoksa kırmızı-siyah-beyaz mı belli değil. Ben tamamen siyah-beyaz bayrak, pankartlarla süslenmiş stad görüntülerini özledim. Sırf çArşı'nın A'sındaki kırmızısı var diye kırmızı kullanılıyor (sol kızılı aslında). Solcu olun sağcı olun farkında etmez yalnız kendi egonuz için Beşiktaş'ı kullanmayın. Beşiktaş tribünleri siyah-beyaz'dır öyle de kalmalı! Not: Liverpool maçı hazırlıkları devam ediyor, umarım yine devasa kırmızı renkli pankartları görmeyiz! Not2: Takım formalarında olabilir, zira onlar alternatiftir bazı maçlar için.

siyah-beyaz'a cevap
siyah-beyaz'a cevap - 4 yıl Önce

KIRMIZI renk istemiyoruz. Buna BAYRAKLAR da dahil... çArşı'nın A'sı da dahil. Ne bu ya? Rengimiz siyah-beyaz mı yoksa kırmızı-siyah-beyaz mı belli değil demişsin..kardes rengimiz kırmızı-beyaz-siyahtır..hatta ilk rengimiz kırmızı-beyazdır..siyah sonradan eklenmiştir savaş zamanı şehitlerden dolayı sonra öle kalmıştır..yani kırmızı da bizim rengimiz çarsının A'sıyla alakası yok..

marco
marco - 4 yıl Önce

eski yönetim gibi bol keseden sonunu düşünmeden davranmamışlar. hak ettiği değeri veriyor bu yönetim.