Beşiktaş'tan Atatürk tişörtü

Beşiktaş Kulübü'nin lisanslı ürünlerini satan Kartal Yuvası, Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 76. yılı anısına özel tişört üretti.

Beşiktaş'tan Atatürk tişörtü

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 76. yılında, hatırasını yaşatmak, Beşiktaşlıların Atamıza olan sevgisini göstermesine aracılık etmek için özel olarak üretilen tişörtlere taraftarlarımızın büyük ilgi göstermesini bekliyoruz. Ulu önderimiz Atatürk ve Beşiktaş ambleminin iç içe geçtiği, Atamız'ın doğum tarihi olan 1881 yılının yanında sonsuzluk işaretinin yer aldığı siyah renkteki tişörtlerimiz mağazalarımızda" ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert Dinçer
Mert Dinçer - 4 yıl Önce

EN BÜYÜK BEŞİKTAŞLI ATAMIZI SAYGIYLA ANIYORUZ...

hakan
hakan - 4 yıl Önce

gözlerim doldu..Her tarafı işgal edilmiş,ordusu teslim olmuş bitmiş denilen bir ülkede işgalci yedi düveli deviren,cehaleti söküp atan dünyanın dahi dediği Atatürk ve gözbebeğimiz Beşiktaş nekadar da yakışmış..

rdvn
rdvn - 4 yıl Önce

Siyasete bulaşıp durmayın. Bidaha da işim olmaz beşiktaşla

kaan can
kaan can - 4 yıl Önce

RDVN siyaset değil orta paydamız çekemiyosan s.git

MKA
MKA - 4 yıl Önce

Atatürk siyasetüstü bir kişidir, anlayın artık araplar!

bjk
bjk - 4 yıl Önce

s.kt.r git rdvn

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

atatürkü siyasi gören gözler kör olamaya kör bakmaya mecburdur Rıdvan sen Beşiktaşlıysan ben olmamayım o yüzden sen git.

eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

tamamlan bunlar 10 yilda 15 milyon genc yetistirdiydi hadi 5 ini fireye cik 10 milyon satarsak besiktas koseyi doner nede olsa putcular alir