Beşiktaş'tan Atatürk tişörtü

Beşiktaş Kulübü'nin lisanslı ürünlerini satan Kartal Yuvası, Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 76. yılı anısına özel tişört üretti.

FUTBOL 08.11.2014, 13:28
1602
Beşiktaş'tan Atatürk tişörtü

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 76. yılında, hatırasını yaşatmak, Beşiktaşlıların Atamıza olan sevgisini göstermesine aracılık etmek için özel olarak üretilen tişörtlere taraftarlarımızın büyük ilgi göstermesini bekliyoruz. Ulu önderimiz Atatürk ve Beşiktaş ambleminin iç içe geçtiği, Atamız'ın doğum tarihi olan 1881 yılının yanında sonsuzluk işaretinin yer aldığı siyah renkteki tişörtlerimiz mağazalarımızda" ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (22)
Mert Dinçer 6 yıl önce
EN BÜYÜK BEŞİKTAŞLI ATAMIZI SAYGIYLA ANIYORUZ...
hakan 6 yıl önce
gözlerim doldu..Her tarafı işgal edilmiş,ordusu teslim olmuş bitmiş denilen bir ülkede işgalci yedi düveli deviren,cehaleti söküp atan dünyanın dahi dediği Atatürk ve gözbebeğimiz Beşiktaş nekadar da yakışmış..
rdvn 6 yıl önce
Siyasete bulaşıp durmayın. Bidaha da işim olmaz beşiktaşla
kaan can 6 yıl önce
RDVN siyaset değil orta paydamız çekemiyosan s.git
MKA 6 yıl önce
Atatürk siyasetüstü bir kişidir, anlayın artık araplar!
bjk 6 yıl önce
s.kt.r git rdvn
aslanavcisi 6 yıl önce
atatürkü siyasi gören gözler kör olamaya kör bakmaya mecburdur Rıdvan sen Beşiktaşlıysan ben olmamayım o yüzden sen git.
eses eses 6 yıl önce
tamamlan bunlar 10 yilda 15 milyon genc yetistirdiydi hadi 5 ini fireye cik 10 milyon satarsak besiktas koseyi doner nede olsa putcular alir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın