Beşiktaş'tan Anlamlı Hareket...

İstanbul Başakşehir'e konuk olan Beşiktaş, maçtan önce Atatürk baskılı T-Shirt ile ısındı.

Beşiktaş'tan Anlamlı Hareket...

Beşiktaş İstanbul Başakşehir maçı öncesi ısınmak için sahaya, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 76. yılında hatırasını yaşatmak, Beşiktaşlılar'ın Atamıza olan sevgisini göstermesine aracılık etmek için Kartal Yuvası tarafından özel olarak üretilen tişörtlerle çıktı.

 
Yeşil sahada omuz omuza veren futbolcular, tişörtleriyle basın mensuplarına poz verdiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan güzgülleri
hakan güzgülleri - 5 yıl Önce

kulübün siyasi görüşünün oyunculara empoze edilmesi çok yanlış. eminim ki demba ba mustafa kemalin nasıl bir adam olduğunu iyi biliyordur ve o formayı aslında giymek istemezdi.

ismail aydın
ismail aydın - 5 yıl Önce

mustafa kemal adam gibi adamdı bu kulübün siyasi bir kimliği yok adaletsizliğe karşı durduğundan sana ters geliyo eğer BEŞİKTAŞın mustafa kemal tişörtleri giymesi seni bu kadar rahatsız ediyorsa sana uygun takımlar var

be-wild
be-wild - 5 yıl Önce

mustafa kemal atatürk resimli tişört giymek isyaset değildir.salak salak yorum yapmayın.haa chpyi kurdu diye chpnin şimdiki zihniyete sahip olurdu diye düşünmeyin.ak parti tayyip zamanı açtığı tüm büyük projelerde atanın büyük posterlerini asıp chpye mesaj veriyordu.biz böle anıyoruz diyorlar.
sabah sirende dikilmekle atatürkçüde olunmuyor.benim bi fatiham sren sesi ile dikilenlerinkinden daha maneviyatlı.dua yollayın sren sesi ile dikilmek fayda etmiyor,dua yollayın dikilen salaklar.

thec
thec - 5 yıl Önce

zorla küfür istiyor işte şerefsiz...

necsoy
necsoy - 5 yıl Önce

Bazı ortak değerlerin(bayrak,lider,ülke adı,milliyetçilik vs.)kurumlarca ve kulüplerce kullanılması hoş değil.bu çok açık...

ancak Ba'nın ATA'yı sevmeyeceğini şıp diye anlayan beyne çiçek ekip sulamak lazım...nasıl da kendi fikrini başkasına zorla mal etmek istiyor.yarın adam çıkıp M.Kemal'i överse yüzün kızarır mı acaba?

mertcan
mertcan - 5 yıl Önce

EN BÜYÜK BEŞİKTAŞLI ATAMIZI SAYGIYLA ANIYORUZ...