Beşiktaş'tan Anlamlı Hareket...

İstanbul Başakşehir'e konuk olan Beşiktaş, maçtan önce Atatürk baskılı T-Shirt ile ısındı.

FUTBOL 09.11.2014, 21:03
1630
Beşiktaş'tan Anlamlı Hareket...

Beşiktaş İstanbul Başakşehir maçı öncesi ısınmak için sahaya, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 76. yılında hatırasını yaşatmak, Beşiktaşlılar'ın Atamıza olan sevgisini göstermesine aracılık etmek için Kartal Yuvası tarafından özel olarak üretilen tişörtlerle çıktı.

 
Yeşil sahada omuz omuza veren futbolcular, tişörtleriyle basın mensuplarına poz verdiler.

Yorumlar (6)
hakan güzgülleri 6 yıl önce
kulübün siyasi görüşünün oyunculara empoze edilmesi çok yanlış. eminim ki demba ba mustafa kemalin nasıl bir adam olduğunu iyi biliyordur ve o formayı aslında giymek istemezdi.
ismail aydın 6 yıl önce
mustafa kemal adam gibi adamdı bu kulübün siyasi bir kimliği yok adaletsizliğe karşı durduğundan sana ters geliyo eğer BEŞİKTAŞın mustafa kemal tişörtleri giymesi seni bu kadar rahatsız ediyorsa sana uygun takımlar var
be-wild 6 yıl önce
mustafa kemal atatürk resimli tişört giymek isyaset değildir.salak salak yorum yapmayın.haa chpyi kurdu diye chpnin şimdiki zihniyete sahip olurdu diye düşünmeyin.ak parti tayyip zamanı açtığı tüm büyük projelerde atanın büyük posterlerini asıp chpye mesaj veriyordu.biz böle anıyoruz diyorlar.
sabah sirende dikilmekle atatürkçüde olunmuyor.benim bi fatiham sren sesi ile dikilenlerinkinden daha maneviyatlı.dua yollayın sren sesi ile dikilmek fayda etmiyor,dua yollayın dikilen salaklar.
thec 6 yıl önce
zorla küfür istiyor işte şerefsiz...
necsoy 6 yıl önce
Bazı ortak değerlerin(bayrak,lider,ülke adı,milliyetçilik vs.)kurumlarca ve kulüplerce kullanılması hoş değil.bu çok açık...

ancak Ba'nın ATA'yı sevmeyeceğini şıp diye anlayan beyne çiçek ekip sulamak lazım...nasıl da kendi fikrini başkasına zorla mal etmek istiyor.yarın adam çıkıp M.Kemal'i överse yüzün kızarır mı acaba?
mertcan 6 yıl önce
EN BÜYÜK BEŞİKTAŞLI ATAMIZI SAYGIYLA ANIYORUZ...