Beşiktaş'tan, 75 Milyon Dolar Açıklaması

Beşiktaş, Vodafone Arena'nın inşaatını yetiştirmek için 75 milyon dolar kredi çekileceği haberlerini yalanladı.

Beşiktaş'tan, 75 Milyon Dolar Açıklaması

Beşiktaş, Vodafone Arena için 75 milyon dolar kredi alacağına dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA...

"Bugün internet sitelerinde yer alan Kulübümüzün 75 Milyon Dolar kredi aldığına yönelik haberler gerçekleri yansıtmamaktadır.

Konu ile ilgili basın-yayın organlarında yayınlanan haberlere taraftarlarımızın ve camiamızın itibar etmemesini rica eder, kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK"

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 4 yıl Önce

Adaletin yeter

Cemal
Cemal - 4 yıl Önce

Ayip yahu, bir kulup bu kadar borca sokulmaz, bu kacinci kredi alis. Sen demiroreni gececeksin heralde borclandirmada, hic olmassa o adam cebinden para veriyordu, sen ne verdin!

sadi
sadi - 4 yıl Önce

Demiroren 1 milyar dolar batirdi. Cebinden verdigi ve karsiligi senet aldigi para del bosque ve tigana tazminatlarini zor karsilar. Ayrica gelecekteki gelirleri kirdirirarak harcadi. Yani gelirsiz, borclu bir kulupe cevirip, kacti gitti. Kiyaslanamaz. Yatacak yeri yok tupcunun.

pascal
pascal - 4 yıl Önce

VIDIVIDI YAPMAYIN VODAFONE KAMPANYASINA HUCUM BU KLUP BIZIM BIZ KUTARACAZ

ali murat vural
ali murat vural - 4 yıl Önce

rte , yd , fo bunlar bu isi cözemez ... bilal yardimci olur !

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

ben vodafone kampanyasına bütçem doğrultusunda abone oldum 1 tl yatırdım ayda abimle babamada bir tl yatırttım. inşallah seneye totoyu biraz toparlarsam 3 - 5 yapıcam.

demirhan demir
demirhan demir - 4 yıl Önce

bir kulüp düşünün hem borç gırtlakta hemde gelirleri rakiplerinin gerisinde arkadaşlar başka beşiktaş yok beşiktaşın gerçek sahibi taraftarıdır buna rağmen takımımız lider haydi aylık 1 telede olsa yardım için vadofana abone olalım.