Beşiktaş'tan 3 imza birden

Beşiktaş sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Cenk Gönen, Veli Kavlak ve Ersan Gülüm'le anlaşmaya vardı.

Beşiktaş'tan 3 imza birden

Lig Tv Beşiktaş muhabiri Atakan Kurt'un haberine göre Beşiktaş sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Cenk Gönen, Veli Kavlak ve Ersan Gülüm'le 4 yıllık sözleşme imzaladı. Anlaşma detaylarının Galatasaray derbisinden sonra KAP'a açıklanması bekleniyor... Beşiktaşlı Veli Kavlak için özellikle İtalyan kulüplerinden bir çok teklif geldiği ancak Veli'nin Beşiktaş'ın önerdiği tekliften memnun kaldığı ve siyah beyazlı kulü

YORUM EKLE
YORUMLAR
kurmaykartal
kurmaykartal - 4 yıl Önce

hadi koçlarım.şimdi galibiyet zamanı..

santra
santra - 4 yıl Önce

Ersan gülüm e verilecek en fazla 1 milyon euro.5 kuruş fazla etmez.ama bizim bonkör ve acemi yöneticiler kimbilir ne kadar verdiler allah bilir.

elfafi
elfafi - 4 yıl Önce

ersan önce hava topuna çıkmayı öğrensin

sencer
sencer - 4 yıl Önce

futbolcu değil hakem satın alsın bizimkiler. mesela mhk hakem ataması yapan hasta gs li metin tokatı. Yıllık milyon euro verelim.

gerçekler
gerçekler - 4 yıl Önce

Melo tek başına atiba + velinin işini yapıyor. Bizim stoperler FB de yedek kulubesine giremezler. Adamların bekleri gol pası veriyor bizimkiler orta sahayı geçmeden dilleri dışarıda kalıyor. Oğuzhan da Sosa da golcü değil. Toivoneni istemeyen Biliçte de zaten akıl yok. Hücumcu sağbek, uzun tecrübeli stoper, fizikli önlibero trasnferi acil şart. Gol yönlü 10 numara veya Cenki ekleyip 4-4-2'ye dönmek lazım.