Beşiktaş'ta yeni sezon yapılanması

Yeni sezona yeni bir teknik direktör ve yeni transferlerle girecek olan Beşiktaş yapılan planlama doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor.

FUTBOL 01.06.2015, 14:54
Beşiktaş'ta yeni sezon yapılanması

Siyah beyazlılar, teknik heyetin belirlenmesinden sonra yeni hocanın da görüşleri ve istekleri doğrultusunda transfer görüşmelerine hız verecek.

Duruma göre beş veya altı futbolcu transfer edecek olan Beşiktaş geçen sezon başka takımlarda kiralık olarak oynayan futbolcuların bir çoğunu yeni sezon kadrosunda düşünmüyor.

2014-2015 sezonunda 12 futbolcusunu kiralık gönderen siyah beyazlılar bunlardan sözleşmesi sona eren Filip Holosko ile yeniden anlaşmayacak.Bir yıl boyunca yapılan görüşmelerde bir ilerleme kaydedilemeyen  Atiba ise boşa çıkmış durumda.Siyah beyazlı yönetim yaptıkları son teklifi düşünmek için süre isteyen Kanadalı oyuncuda eskisi kadar ısrarcı değil.

Bilic tarafından affedilmeyenlere gün doğdu

Bir yıl daha sözleşmesi bulunan İbrahim Toraman,Sezer Öztürk ve Gökhan Süzen'in durumu ise  yeni gelecek teknik direktörün kararına bırakılacak.

Bilindiği gibi 2 yıl önce tesislerde yaptıkları kavga sonrası kadro dışı bırakılan İbrahim ve Sezer , Slaven Biliç tarafından hiç affedilmemiş ve takımdan gönderilmişti.Yine aynı şekilde Bilic tarafından antrenmanı terk ettiği gerekçesiyle kadro dışı kalan ve affedilmeyen  Gökhan Süzen'de yeni teknik direktör ile şansını bir kez daha deneyecek.Sezon başı kamp çalışmalarına götürülecek olan üç futbolcu ile ilgili son kararı,gelecek olan yeni hoca  verecek.

Ömer Şişmanoğlu,Pedro Franco,İsmail Köybaşı gibi oyunculara teklif bekleniyor

Eskişehirspor'da başarılı bir sezon geçiren ve 10 gol atan Ömer Şişmanoğlu'na ise şimdiden talip var bile. Kendisini Beşiktaş'a transfer eden ve şu anda Kasımpaşa'nın teknik direktörü olan Önder Özen genç oyuncuyu bu kez de Kasımpaşa'ya istiyor. Beşiktaş ise bir süredir gündeminde olan Hollandalı oyuncu Ryan Babel'in Önder Özen tarafından satışa konulması ile iki oyuncunun takası için girişimde bulunmaya hazırlanıyor.

Oyuncu satmadan bonservis ödeyemeyecek olan Beşiktaş  ise Ömer Şişmanoğlu'nun yanı sıra Pedro Franco ve İsmail Köybaşı gibi oyuncuları da bedelleri ile satmayı düşündüğü gibi takas formülü  üzerinde de duruyor ve bu yönde gelecek teklifleri bekliyor.

Genç oyuncular ile ilgili gelen raporlar iç açıcı değil

Beşiktaş'ın alt yapıdan profesyonelleştirdiği oyuncular ile  geleceğe yatırım olarak transfer ettiği genç futbolcular  ise iki sezonda beklentilerin çok çok uzağında kaldığı için satış ve kiralık yolu ile yeniden vitrine konulacak.

Siyah beyazlıların son 10 yıldaki en büyük beklentisi ve aynı zamanda en büyük hayal kırıklığı oyuncusu olan Muhammed Demirci'ye ise son bir kez daha şans verilecek ve yeni sezon kamp çalışmalarına götürülerek fırsatı değerlendirmesi istenecek.

Yorumlar (17)
bossBesiktasss 5 yıl önce
Muhammed icin düsünülen fikire cok sevindim,bir sansi daha hakkediyor..BAKALIM görelim,degerlendirirse yükselir,yok ben gel yat gece alemi SONU OLUR BITER...
CastieL 5 yıl önce
ULAN TEK SUÇUMUZ BU ARMAYA VE BU RENKLERE GÖNÜL VERMEKMİYDİ? HEPİNİZ ALLAH BELASINI VERSİN.. ŞEREFSİZLER..!!!
haram olsun 5 yıl önce
fikret orman oldukça beşiktaş heryıl 3. olacaktır büyük beşiktaş taraftarları boşuna hefeslenmeyin kendinizi aldatmayın gerçekler her zaman acıdır
davdi 5 yıl önce
hepsini satın gitsin toraman sezer gökhan süzen pektemek necip ismail
Bravo yonetim 5 yıl önce
sivoku gönder francoyu isteme toramana şans ver vallahi bravo başka söylenecek şey yok! sezere süzene şans ver atibayla yenileme, ömere şans verme mustafayla zam yapıp yenile alkışı hakediyorlar gerçekten futbol dahisi bir kulüp olduk
ACIBADEMli 5 yıl önce
Sevinmek için sevmedik tamam ama GÖZ GÖRE GÖRE Ezilmek içinde sevmedik! Beşiktaşın haklarına sadece Beşiktaş taraftarı ve Bilicmi sahip çıkıyo arkadaş! Bilicte gitti oh ne güzel taraftarla dalga geçen bir yönetim tff ve mhk var bu yönetimde buna göz yumuyo bu oyunu bir parçası oluyo! Hedef nedir Beşiktaşı bitirmekmi Yönetim!?
asi kartal 5 yıl önce
rakip başkanlar transfer şowu yapıyor;fikret orman ise ağlama showu yapıyor;seneye ümitlenen arkadaşlar varsa hiç ümitlenmesinler 3.lük garanti...haa becerip şenol hocayı getirirlerse kesinlikle şamoiyon oluruz...ama neredeeee
ASİ KARTALA... 5 yıl önce
ŞENOL HOCA İLE KESİNLİKLE ŞAMPİYONUZ DİYE BİR ŞEY YOK... BUNU KAFANA YAZ KARDEŞİM...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın