Beşiktaş'ta Veli Kavlak Şoku! PFDK..

Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak, Galatasaray derbisinde gördüğü kırmızı kart nedeniyle tedbirli olarak PFDK'ya sevk edildi. Kulübü ise yine derbideki çirkin ve kötü tezahüratlar nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

Beşiktaş'ta Veli Kavlak Şoku! PFDK..

Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak, Galatasaray derbisinde gördüğü kırmızı kart nedeniyle tedbirli olarak PFDK'ya sevk edildi. Kulübü ise yine derbideki çirkin ve kötü tezahüratlar nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Black-KARTAL
Black-KARTAL - 4 yıl Önce

Trabzon macinda sosa kart görmedi diye 1 hafta kicini yirtan renkli medya nedense karttan önce selcugun velinin girtlagina sarilmasini, görmezden geliyor. her zamanki gibi yine bizim yönetimden cit yok

kartalim
kartalim - 4 yıl Önce

neresi sok anlamadım ,direk kirmizi yedi en az 1 mac zaten

asi ruh
asi ruh - 4 yıl Önce

Hepsinin taa amina koyum

adsasdasdasd
adsasdasdasd - 4 yıl Önce

ya mustafa pektemek veli kavlak sözleşme flan yapmayın sezon sonunu bekleyin sezon sonunda 400 bin avroya flan sözlesme yaparsınız

ilker
ilker - 4 yıl Önce

Mellonun dirseğini göremeyen,Snederin sözlerini duyamayan,velinin boğazını sıkanları görmeyip,numara yapanları insanlık hali göremeyip,sadece Veliye kırmızı veren hakem beyin notuna 8.2 veriliyorsa sözün bittiği yerdir....Gökhan Zanın cezasını erteleyenler,Emrenin sözünü ve üzerine ettiği sözün itirafına rağmen duymayanlar,Meirelesin ağızından çıkanların yağmur suyu olduğunu söyleyip cezasını azaltanlar,halkalı şeker yapanların sevgi sözü yaptığı söyleyip,hizmet aşkıyla kendi hakeminin söylediklerinin tersini ispat çalışması içerisine girenlerden herhalde 3 maçın hadi size kıyak diyerek 1 maçını düşürüp,2 maçla cezalandırmasının dışında bir sonuç çıkmasını beklemek ironiden öte olmaz diye düşünüyorum.Ben ülkemde futbol adaleti olmadığını düşünen biri olarak sadece Allah'a havale ediyorum.Beşiktaşımızı yerin dibine sokup akıllarınca tukaka yapanlara,stad yokluğu,,sevgili hakemlerimizin insanlık hali kendilerince küçük hatacıklarına göre2.isek teksey.GERÇEK BÜYÜK OLDUĞUMUZDUR.

onur
onur - 4 yıl Önce

hahahahaa allah belanızı versın.

asi kartal
asi kartal - 4 yıl Önce

yönetim höt desen al sana bir .öt diyor yani bunların olması çok normal beşiktaşa yakışır herkesin saygı duyduğu bir başkan gelmedikçe hiç bir beklentim yok. başkanımız dediğimiz adam çıkmış veliyi suçluyor tv ekranlarında.ulan masaya yumruğunu vur hakemlere sallasana biraz sen eşek oldukça semer vuran çok olur rasim ozan tipsizi beşiktaş başkanıyla taşak geçiyor iğrenç ağzıyla gülüyor ve bunlara ses çıkaran yok.

asya   kartalları
asya kartalları - 4 yıl Önce

rasim ozan orospu çocuğudur
ve aynı zamanda rasim ozan TEKERLEKTİR.