Beşiktaş'ta transfer hedefi resmen açıklandı

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, devre arası transfer hedefi için çok kritik bir açıklama yaptı.

FUTBOL 17.11.2014, 02:53
5092
Beşiktaş'ta transfer hedefi resmen açıklandı

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Martin Linnes transferini tamamlamak için Norveç'e gidebileceğini söyledi.

 

Siyah-beyazlı kulüp, transfer gündeminde yer alan Linnes konusunda çalışmalarını sürdürüyor. 23 yaşındaki futbolcu için sezon öncesi de girişimlerde bulunan yönetim kurulu, devre arasından önce Molde Kulübü ve oyuncu ile anlaşmanın hesaplarını yapıyor.

 


ÇEBİ: "NORVEÇ'E GİDEBİLİRİM"

 

Konu ile ilgili açıklama yapan ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, iki hafta içinde Norveç'e gidebileceğini söyledi.
Çebi, sağ bek transferi için çalışmaların sürdüğünü vurgularken, "Kesin konuşmak için henüz erken. Arkadaşlarımız temaslara devam ediyor. Norveç'e giderek oyuncunun kulübü ile görüşmebilirim. Ancak bu durumun olması için transferin belli bir aşamaya gelmesi lazım. Ben de son noktayı koymak için Norveç'e gitmeyi planlıyorum. Bu ay sonu bu görüşmeyi gerçekleştirebilirim" şeklinde konuştu.

 


LINNES'İN NATİFLERİ DE HAZIR!

 

Çebi, Linnes dışında da netiflerinin olduğunu söylerken, Çek futbolcu Pavel Kaderabek ve Granada forması giyen Allan Nyom'um seçenekleri arasında yer aldıklarını doğruladı.

 

NTVSPOR

Yorumlar (18)
Quaresma 6 yıl önce
Evet herkesinde tahmin edecegi gibi Nerede kiyida kosede kalmis Ucuz, kalitesiz, bitik futbolcu varsa, alip taraftari kandirabilmek.ttttataraftatik
6 yıl önce
Beşiktaşa sağbakten önce maç kazandıracak kaleci lazım bizim yönetim hala uyuyor malesef
marco 6 yıl önce
qovaresma arkadaşım franco, gökhan, olcay, atiba, kerim, sosa bunlar bitik futbolcu dimi. biik dediğin senin qovaresmaların, fernaneslerin allaha şükür bu yonetim geldi dua et. nick yazmayan arkadaşım bize öncelikle statları dolduracak taraftar lazım ki transfere bütçe oluşturulsun.
takımına sahip çık 6 yıl önce
bjk nin trübün geliri yok, bu nedenle tüm platformlarda kampanya yapılıp forma ve stordan herkesin en az 500 tl lik alış veriş yapılması istenebilir.Yoksa göz göre göre takım borç batağına gidiyor.gide çok gelir hiç yok...
madem maçlara gidilmiyor bari stora yüklenilsin.Burada admine sesleniyorum.
beşiktaşın tüm güçlerini harekete geçirmek için harekete e başlayalım.
turka 6 yıl önce
arkadaşa katılıyorum, maddi olarak birşeyler yapmamız lazım taraftar olarak. Klube direk para yardımı yapılamaz diye duymuştum peki derneğe bağış yapamıyor muyuz? açsınlar bir banka hesap numarası. ??? Diğer türlü atkıyla eşofmanla dönmüyor bu çark. Anca adidas zengin oluyor.
reşatbjkbakü 6 yıl önce
quaresma arkadaş!Sen quaresmalimisin,Beşiktaşli'misin?Yaau,bu kadar çok istiyorsan git o neredeyse oraya.hangi takimda oynuyursa o takimi tut.Bize Beşiktaş quaresmasiz büyük!
BURC 6 yıl önce
bütün beşiktaşlı markalar harekete geçsinler ozaman, gidip gs tv ye reklam vermesinler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın