Beşiktaş'ta Transfer Bitti mi ? Açıklama...

Ara transferde kadrosuna üç futbolcu katan Beşiktaş’ta yönetici Mete Vardar, transfer devam edecek mi yoksa tamam mı sorusuna yanıt verdi.

FUTBOL 28.01.2015, 15:03
12662
Beşiktaş'ta Transfer Bitti mi ? Açıklama...

 Beşiktaş devre arasında Tolgay Arslan, Daniel Opare ve Milosevic’i kadrosuna kattı. Yeni bir futbolcunun devre arasında alınıp alınmayacağı konusunaysa Beşiktaş Yöneticisi Mete Vardar yanıt verdi.
 
Vardar, transferler devam edecek mi yoksa tamam mı sorusuna “sanırım devre arası transferi bitti. Olmayacak” diye yanıt verdi.

 

FUTBOLARENA

Yorumlar (10)
gece kartalı 6 yıl önce
Jimmy durmaz.......
B.j.k 1903 6 yıl önce
Jimmy durmaz gitsin yunan 2.liginde oynasın.
asabi 6 yıl önce
ısrarla söylüyorum. bize bir forvet gerekli. cenk ve pekdemek sakatken, bize bir for vet da ha ge rekk liii!!
yıldız alsınlar demiyorum. ama furkanımıza güvensek bile ondan tecrubeli bir forvet gerekl dostlar. ömer yok, holosko ve enaramo yok. yarın sanırım furkanla çıkacakç. ama ligte ne olacak? demba ba nın sarı kart görmesi durumunda, 18. hafta da kim oynayacak? görüşümü son kere yineliyorum:
bize forvet lazım arkadaşlar.
İki transfer 6 yıl önce
jimmy durmaz ve bize bitane olgun lider bi futbolcu lazım takımın abisi sahada kaptan yada ibrahim üzülmez gibi bi lideri saha kenarında yardımcı olrak otutrmak lazım cunku 2.yarı cok çetin gececek deneyimsiz kadro bu cakallarla bas edemez
izmirli 6 yıl önce
sezon sonuna kadar kadro töre,kerim,oğuzhan,cenk tosun,tolgay,miloseviç,pedro frnco,atınç,yaş ortalaması19-24arası,olcay,serdar,ersan,motta birnebze abi olanlar,dembaba,sosa yıldızlarımız,atiba,tolga abiler.şimdilik 16 kişi saydım.kaleci cenk,gelişim gösteremeyen ismail,necip,genç ama yedeklik ötesinde zorda kalındığında elde tutulabilecek genç oyuncular.kiralık golcümüz ömerin seneye gösterdiği gelişime göre takımda tutulacağını düşünürsek takım kadrosunda 20kişi oluyor.(uğur,sivok vb.saymadım bile)keşke devrearası olsa diyeceğimde mali durumdan muhtemel sezon sonunda lider özellikli ernst/gunti karışımı önlibero,sağbek,lider özellikli,kaybetmeye tahammülsüz,tecrübeli heran oyunu değiştirecek ofansif ortasaha,kaliteli maçkurtaracak kaleci ve forvet alındımı seneye takım bomba olur.
Maliyeci 6 yıl önce
Sivok yollanıp yerine genç ve kaliteli bir yabancı forvet alınması lazım Cenk ve Mustafa her an sakatlanabilir. birde kanatlara natif olması için Sercan Sararer veya Jimmy Durmaz alınırsa takım çok derli toplu olur seneye transfere bile gerek kalmaz.
maliyeci2 6 yıl önce
tunay torun daha iyi gibi
maliyeci2 6 yıl önce
haaa birde lawal'ı unuttum. Taraftar yüreği işte istiyor :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın