Beşiktaş'ta Transfer Bitti mi ? Açıklama...

Ara transferde kadrosuna üç futbolcu katan Beşiktaş’ta yönetici Mete Vardar, transfer devam edecek mi yoksa tamam mı sorusuna yanıt verdi.

Beşiktaş'ta Transfer Bitti mi ? Açıklama...

 Beşiktaş devre arasında Tolgay Arslan, Daniel Opare ve Milosevic’i kadrosuna kattı. Yeni bir futbolcunun devre arasında alınıp alınmayacağı konusunaysa Beşiktaş Yöneticisi Mete Vardar yanıt verdi.
 
Vardar, transferler devam edecek mi yoksa tamam mı sorusuna “sanırım devre arası transferi bitti. Olmayacak” diye yanıt verdi.

 

FUTBOLARENA

YORUM EKLE
YORUMLAR
gece kartalı
gece kartalı - 4 yıl Önce

Jimmy durmaz.......

B.j.k 1903
B.j.k 1903 - 4 yıl Önce

Jimmy durmaz gitsin yunan 2.liginde oynasın.

asabi
asabi - 4 yıl Önce

ısrarla söylüyorum. bize bir forvet gerekli. cenk ve pekdemek sakatken, bize bir for vet da ha ge rekk liii!!
yıldız alsınlar demiyorum. ama furkanımıza güvensek bile ondan tecrubeli bir forvet gerekl dostlar. ömer yok, holosko ve enaramo yok. yarın sanırım furkanla çıkacakç. ama ligte ne olacak? demba ba nın sarı kart görmesi durumunda, 18. hafta da kim oynayacak? görüşümü son kere yineliyorum:
bize forvet lazım arkadaşlar.

İki transfer
İki transfer - 4 yıl Önce

jimmy durmaz ve bize bitane olgun lider bi futbolcu lazım takımın abisi sahada kaptan yada ibrahim üzülmez gibi bi lideri saha kenarında yardımcı olrak otutrmak lazım cunku 2.yarı cok çetin gececek deneyimsiz kadro bu cakallarla bas edemez

izmirli
izmirli - 4 yıl Önce

sezon sonuna kadar kadro töre,kerim,oğuzhan,cenk tosun,tolgay,miloseviç,pedro frnco,atınç,yaş ortalaması19-24arası,olcay,serdar,ersan,motta birnebze abi olanlar,dembaba,sosa yıldızlarımız,atiba,tolga abiler.şimdilik 16 kişi saydım.kaleci cenk,gelişim gösteremeyen ismail,necip,genç ama yedeklik ötesinde zorda kalındığında elde tutulabilecek genç oyuncular.kiralık golcümüz ömerin seneye gösterdiği gelişime göre takımda tutulacağını düşünürsek takım kadrosunda 20kişi oluyor.(uğur,sivok vb.saymadım bile)keşke devrearası olsa diyeceğimde mali durumdan muhtemel sezon sonunda lider özellikli ernst/gunti karışımı önlibero,sağbek,lider özellikli,kaybetmeye tahammülsüz,tecrübeli heran oyunu değiştirecek ofansif ortasaha,kaliteli maçkurtaracak kaleci ve forvet alındımı seneye takım bomba olur.

Maliyeci
Maliyeci - 4 yıl Önce

Sivok yollanıp yerine genç ve kaliteli bir yabancı forvet alınması lazım Cenk ve Mustafa her an sakatlanabilir. birde kanatlara natif olması için Sercan Sararer veya Jimmy Durmaz alınırsa takım çok derli toplu olur seneye transfere bile gerek kalmaz.

maliyeci2
maliyeci2 - 4 yıl Önce

tunay torun daha iyi gibi

maliyeci2
maliyeci2 - 4 yıl Önce

haaa birde lawal'ı unuttum. Taraftar yüreği işte istiyor :)