Beşiktaş'ta Tottenham Bilet Fiyatları Belli Oldu

Beşiktaş'ın, UEFA Avrupa Ligi'nde Tottenham ile yapacağı mücadelenin biletleri satışa çıkarıldı.

FUTBOL 03.12.2014, 17:23
1553
Beşiktaş'ta Tottenham Bilet Fiyatları Belli Oldu

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'nde 11 Aralık Perşembe günü İngiltere'nin Tottenham Hotspur takımıyla yapacağı maçın biletleri satışa çıktı.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda saat 20.00'de oynanacak karşılaşma için ilk olarak Passolig kart sahipleri için satış yapılacak.

Passolig kart sahipleri, biletlerini "www.passo.com.tr", N'Kolay satış noktalarından ve Vodafone Arena Kombine Satış Merkezi'nden satın alabilecekler.

Passolig kartı olup, kartı henüz eline ulaşmayan taraftarlar ise Bağdat Caddesi, Mall of İstanbul, Bakırköy, Cevahir AVM, Zeytinburnu Kartal Yuvası mağazalarıyla Vodafone Arena Kombine Satış Merkezi'nden biletlerini temin edebilecekler.

Bu arada Passolig bilet fiyatları Batı VIP Tribünü için 225 lira olarak belirlenirken; batı tribün biletleri 80 liradan ve doğu tribün biletleri de 60 liradan satışa çıkarıldı. Taraftarlar, kuzey kale arkası ile güney kale arkası biletlerini 30'ar liradan temin edebilecek.

Kağıt biletlerin satışına da 6 Aralık Cumartesi günü saat 11.00'de Kartal Yuvaları ve Vodafone Arena Kombine Satış Merkezi'den başlanacak. 

Maç için belirlenen kağıt bilet fiyatları ise şöyle:

Batı VIP: 250 lira

Batı tribün: 100 lira

Doğu tribün: 80 lira

Kuzey ve güney kale arkaları: 40 lira

Yorumlar (6)
kansiz 6 yıl önce
Kombinesi olanlar bilet alacak mi yine?
ugur kolcı 6 yıl önce
saçmalık. bu fyatlara 6 bin kişi gider. daha uygun yapsalar millette tribün gösterseydi bütün avrupaya
musti 6 yıl önce
kombinesi olanlar maç olimpiyatta olduğu için tekrar bilet almayacak
bartingo 6 yıl önce
fikret başkan bilet fiatlarını ayarlama işini kime bırakmışsa hep yanlış içindeler..siz insanların gelmesinimi istiyorsunuz gelmemesinimi???bize ikinci şık geliyor..kombinesi olanın yaa gidimmi acaba dediği maça bu parayı istiyorsunuz.hiç bir mantığı yok hiççççççç
Yusuf 6 yıl önce
Bir kez daha Orman istifa,bu isi beceremiyorsun!
aslanavcisi 6 yıl önce
20 - 40 - 50 olması gerekir iki katı olmuş acilen çeki fiyatları geriye çok acil 10.000 kişiye oynanmasın güzelim maç.