Beşiktaş'ta Son Gün Bombası

Transferin son gününde yeni iddialar da ardı ardına geliyor.

FUTBOL 01.09.2014, 14:51
37258
Beşiktaş'ta Son Gün Bombası

Beşiktaş'ın bugün ikinci bir bombayı daha patlatmaya hazır olduğu bildirildi. İtalyan Corriere Dello Sport, Beşiktaş ile Lazio'nun Luis Felipe Cavanda konusunda anlaşmaya yakın olduğunu yazdı. Gazete; Lazio'nun 2.5 milyon euro istediği, siyah-beyazlıların bu rakama çok yaklaştığını transferin son gününde sürpriz bir gelişme olduğu belirtildi.

MARCELO'NUN TRANSFERİNİ JORGE MENDES ENGELLEDİ
Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic'in transferini çok istediği Rio Ave'nin Brezilyalı stoperi Marcelo'nun siyah-beyazlı formayı giymesini Jorge Mendes'in engellediği iddia edildi. Record gazetesinin Deportivo'ya imza atmaya hazırlanan Marcelo'nun Avrupa Liginde ve şampiyonluğa oynayan bir takımda forma giymek istediği ama Mendes'in daha önceki dönemde yaşadığı sıkıntılar yüzünden Beşiktaş'a gitmesine engel olduğunu yazdı.

SOSA, KARŞILAMADAN ÇOK ETKİLENDİ
Beşiktaş'ın müstakbel 10 numarası Jose Ernesto Sosa'nın İstanbul'a geldikten sonraki ilk açıklaması, "Beşiktaş'ın beni karşıalama için hazırladığı resepsiyondan oldukça memnun kaldım. Hiç şüphe yok ki çok büyük bir takıma geldi. Ben beklentilerimi karşılayacağımı umuyorum" dedi.

ALMEIDA, LILLE'E İMZA ATIYOR
Salomon Kalou'yu Hertha Berlin'e kaptıran Lille'in Beşiktaş'la olan sözleşmesini yenilemeyen Hugo Almeida'ya teklif götürdüğü bildirildi. Almeida'nın Lille'den Pazartesi gününe kadar izin istediği, Portekizli oyuncunun bugün Fransız ekibine imza atmaya hazırlandığı ise gelen haberler arasında.

Yorumlar (5)
hugo 6 yıl önce
ulan almeida bile kendine kulüp buldu biz hala sağbek alamadık...
bülent 6 yıl önce
sizde yönetim yandaşlarımısınız yorumlar yapıldıktan sonra neden gizliyosunuz bırakın herkez doğruyu görsün admin beyyyy
sss 6 yıl önce
sağ bek??
M.ALTAŞ 6 yıl önce
AHA BURDAN YİNE YAZIYORUM BİRKERE ÜÇÜNCÜ OLURUZ. KİRALIK VEYA SATTIĞIMIA FUTBOLCULAR YARIN BAŞIMA BELA OLACAK NASIL ENARAMO OLDU ÖBÜRLERİDE AYNISI NE BİÇİM YÖNETİM TRABZON VE GS İSTEDİKLERİNİ OKADAR SORUNLARI VARİKEN ALDILAR BJK İSE İKİ TANE TRANSFER YAPT NE SAĞBEK VAR NEDE İYİ BİR SOLBEK BU İŞ YÜRÜMEZ .
Sebahattin Eğriçayır 6 yıl önce
Şu anda Beşiktaş,tüm takımlardan iyi futbol oynuyor.insana zevk veriyor.rasim ozan gibi adam bile Beşiktaş şampiyon olur derken siz neden bu kadar kötümsersiniz?Bende yönetimi çok tenkit ettim.Kulübe çok faks çektim. tel açtım. ama şimdi takım iyi. Bilice destek olmalıyız.Şu an fatih terim dahil Türkiyedeki en iyi teknik direktör. inşallah yönetim giden arabanın tekerine çomak sokmaz. gider bir renkli teknik direktör bulur getiriler ve takımın içine ederler