''Beşiktaş'ta Resmi Töre Açıklaması'' O Habere Yalanlama

Bugün, Gökhan Töre hakkında Takvim gazetesinde Tunç Özgen imzasıyla yayımlanan ve bazı basın-yayın organlarınca da kullanılan asılsız haber ile ilgili açıklamamızdır.

FUTBOL 11.12.2014, 15:52
1380
''Beşiktaş'ta Resmi Töre Açıklaması'' O Habere Yalanlama

Kulübümüzün Tottenham Hotspur ile oynayacağı ve hem kulübümüz hem de ülke futbolumuz açısında büyük önem taşıyan UEFA Avrupa Ligi müsabakası öncesinde, futbolcumuz Gökhan Töre hakkında "Başrolde yine Gökhan Töre ve Hakan" başlığıyla Takvim gazetesinde yayımlanan haberin gerçeklerle alakası yoktur.

Masa başında üretilen, film senaryosu özentisi taşıyan, hiçbir gerçekliği bulunmayan bu haberin böyle önemli bir günde futbolcumuzu yıpratmak amacıyla yayımlanıyor olması anlaşılabilir bir durum değildir.


Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK

Yorumlar (6)
çArşı 6 yıl önce
zaten yıllardan beridir BEŞİKTAŞ iyi durumda oldu dönemlerde şampiyonluk için emin adımlarla ilerlediği dönemlerde BEŞİKTAŞ'ı nasıl engellerim nasıl karıştıra bilirim diye çabalayıp durdu bu renkli basın ve bu yazılarında haberlerinde asla başarılı olamadı şampiyonluklarımız elimizden alındı masa başı oyunları oynanıp şampiyonluklarımız gitti ama asıl amaçları BEŞİKTAŞ'I ikinci plana itmek iflas eşiğine getirme hedefleri buda şu son 2 yılda iycene hızlandı bunun nedenide halkın takımı olduğumuz için bazı yasaklara taraftar grubumuz çArşı nın karşı olduğu için hükümetin RTE'nin birtakım oyunlarından dolayı takımımıza uygulanan baskı yıkma planı hem rekli medyada hemde hükümet yanlısı taraftar grubunu aramıza sokup bitirme planları işe yaramadı yaramıycak 1453 denen paralı askerler gs maçından sonra gören oldumu. takvimde hükümetin yalakası RTE nin yalakası medya grubu olduğu için asparagas haberler yapıyor ve yapmaya devam edecek bu tarz gazeteler.. ama biz yıkılmıycaz alayınıza İSYAN.
sermet 6 yıl önce
Allah cezanızı versin bir işe yaramayan asalaklar.Yalan dolan ile kazandığınızı nasıl yiyebiliyorsunuz,soysuzlar.
fthspkn 6 yıl önce
insanlara haber satmak için basılan kağıtların değerli olması için,doğruları yazmalı ve çokça haber vermeli ama bu gazete denilen takvim isimli kağıt sana para verip alanlara acıyorum.sahtekar,soysuz,zavallı masabaşı insan müsvetteleri.
B.j.K 1903 6 yıl önce
Yokya sen git bu masallari kargalara anlat belki inanırlar.Onun içinmi 15 sene önce yani akp daha piyasada yokken Ahmet dursun Efsane başkanımız gitsin diye avazı çıkana kadar Çarşı bağırdı Serdar bilgili ye kufredildi...
ömer can mn 6 yıl önce
CARŞI RUMZLU ARKADAŞIM COK GÜZEL YORUM YAZMIŞSIN KUTLARIM DOGRU TESBİTLERİN VAR BU ZAMANDA 2 ELETRIK KESİNTİSİ REZİLLİK CAHİL İNSANLARIN YÖNETTİGİ MEMLEKETİN HALLERİ İLERİ DEMOKRASIDEYİZ DEDİKLRİ MAKARNACILAR..AMA DOGRULAR BAZI MAKARNACILARI GOCUNDURMUŞ SEBALI ÖRNEK GÖSTERYR UNUTTU ŞEY O ZAMANLAR SEBANINDA COK BÜYÜK HATALRI VARDI FUTBOLU BIRAKMIŞ OHENLER NARTOLLAR WHALSH ERTUGRULA AYHANA VERİLEN REKOR PARALAR GS YARİŞAMADI VE ELİNDEN ŞAPMYMLKLRI VERDİ BJK COK GÜZEL OYNATN TERİMLİ GS BİZİ YENEMEDİGİ RASİM KARAYI KOVDU NEYSE MEVZU DERİN SEN ANLAMAZSIN BİLGİLİDE S ENGİNLE NASIL FB ŞAMPİYON YAPTIKLARINI LUCEYE SORUN 2 SUDAN BAHENELERLE BJK KACTILAR A YILDRIM S ENGİNE KONUŞTURMA BENİ SİNAN BJK İCİNE CIKAMAZSIN DEDİ 1 TV PROGRAMINDA BU NEDEK SAZAN BİLMEDEN ATLAMA HERŞEYE GERCEK BJK HER ŞEYİ BİLİYOR CARŞI MACLARA GİTMİYOR NEDEN SİZLER SENİN GİBİLER STADLARI DOLDRMYRSZ NEDEN FORMA ALMYRSNZ KÖTÜLEDİNİZ CARŞI YOK ARTIK SİZ GİDİN MACLARA...
B.j.K 1903 6 yıl önce
Hugo dan masallar anlatmaya devam...bu yazdıklarında seba ve s.bilgiliye iftira atmaya hiçmi utanmuyorsun.Madem bu iki başkan hakkında böyle ithamlarda bulunuyorsun.Derbi
fakiri olduğumuz 90 küsur vasat
transfer yapıldığı koskoca 8
senede sadece bir
şampiyonluğu olan bir y.demirören döneminde sesiniz gı kı nız bir kere olsun niye çıkmıyordu...ve bu 8 senelik dönemde beşiktaşın kaç kere sahası kapandı ceza olarak tam 25 kez sahası kapandı.Bunuda başkaları yapmıştır çarşı değildir 1453 grubu yapmıştır mesela....sizde bahane çok nasıl olsa.