Beşiktaş’ta Quaresma’ya sert uyarı

Beşiktaş Teknik Direktörü, ilk günden bu yana kol kanat gerdiği Portekizli'ye sert çıktı: Bireysel olarak başarı değil, takıma katkı istiyorum. Daha dikkatli oynamalısın!

FUTBOL 12.09.2015, 11:43 12.09.2015, 11:45
756

 BEŞİKTAŞ’TA teknik direktör Şenol Güneş ağırlığını yavaş yavaş hissettirmeye başladı. Başarılı çalıştırıcı Ümraniye’de gerçekleştirilen antrenmanda takımın yıldız ismi Ricardo Quaresma’ya sert uyarılarda bulundu. Portekizli futbolcuya transferinden sonra kol kanat geren Güneş, bu kez çok farklı bir tavır takındı. İdmandaki çift kale maçta pas vermek yerine bireysel oynamayı tercih eden Q7’yi tam anlamıyla güneş çarptı.SESİNİ ÇIKARMADI
BAŞAKŞEHİR karşılaşması hazırlıkları çerçevesinde yapılan antrenmanda hocası Şenol Güneş’in istediklerini yerine getiremeyen Quaresma fırça yedi. Güneş, kendi sözünü dinlemeyen Quaresma’ya, “Takım oyunu oyna. Bireysel başarı istemiyorum. Senin bireysel olarak başarılı olmanın bize bir katkısı yok. Takım için oynamalı, ter dökmelisin” diyerek azarladı. Quaresma’nın da hocasını dikkatli bir şeklide dinlediği gözlerden kaçmadı.


KAYNAK : AMKSPOR/ ERSOY ÖZDEM
Yorumlar (3)
Kadir 5 yıl önce
Q7'yi kim getirdiyse,kapının önüne de o koyacaktır!..Duşak'ı almayıp,bu futbol sahtekarını getirenler kına yaksınlar.İşte Duşak G.Birliği'ne 2 tane çaktı,Q17 şimdiye kadar tesadüfi bir gol atabildi.Duşak'ın yerine Q17'yi getirenlere lanet olsun!..
grkan 5 yıl önce
uydurma bir haber daha q7 bireysel oynamıyor hiçte oynamadı gönderilmek istendiği için bu yalanlar zamanında çıkmıştı, ben q7nin pas yüzdesinin indiğini görmedim aksine isabetli orta sayısı çok yüksek olan bir oyuncudur
DUVARCI USTA 5 yıl önce
KADİR KARDEŞİM Bİ YERDE HAKLISINDA 07 DE KÖTÜ ADAM DEGİLDİR BİRAZ SABIR DAHA 4 HAFTA OYNANMADAN KARAMSARLIGA YER YOK